ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Смешни клипови

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
АвторПорака
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 28 Јан 2009, 4:44 amciu ciu tup тра-ла-ла тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 29 Јан 2009, 2:34 am

GokaGrozni напиша:
SiNaPsA` напиша:
ЗАРАЗНО СМЕЕЊЕ ! тра-ла-ла
Абе кај го најде овега, ме боли стомак од хи-хи-хи-киу-киу
Заразно смеење бр.2 тра-ла-ла

:hayel: :hayel: :hayel: :hayel:

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 30 Јан 2009, 2:33 ammore ke me snimas...i ke rikam.. i tocka!!!! :hayel: :hayel:


Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 30 Јан 2009, 2:46 am

:bravo: :bravo: Даде за клипчево со детето.
И да знаеш дека се големи глумци денешниве деца.
Вратете се на почетокот Go down
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 30 Јан 2009, 3:04 am

mene mi kazuvas ...scratch scratch
doma gi imam Zan Klod Van Dam i Ashton Kucher :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 30 Јан 2009, 3:57 am

Dadeto напиша:
mene mi kazuvas ...scratch scratch
doma gi imam Zan Klod Van Dam i Ashton Kucher :hayel: :hayel:
Ааа значи “тепач“ :saberfight: и “љубовџија“ Огин и пламен :D
Е кај мене дома се Денис д менис Викинг и Барби. flower
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Бебе   Пет 30 Јан 2009, 4:04 am

Смешно бебе
Бебе јаде ама не е баш среќно изгледа, со изборот на храната. lol! lol! lol!


Последната промена е направена од СтончиС на Пет 30 Јан 2009, 10:16 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 30 Јан 2009, 4:05 am

Заразно смеење бр.3 тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 30 Јан 2009, 4:40 am:hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
abe na glas da se smeam kako detevo na klipov predhoden :hayel:
i btw.. ashton kucer e u sinonim za gluposti pravenje :hayel:
e aj jim carrie :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 02 Фед 2009, 4:37 am

[quote="SiNaPsA`"]
GokaGrozni напиша:
SiNaPsA` напиша:
ЗАРАЗНО СМЕЕЊЕ ! тра-ла-ла
Абе кај го најде овега, ме боли стомак од хи-хи-хи-киу-киу
Реакции на заразно смеење бр.1 тра-ла-ла тра-ла-ла

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто 03 Фед 2009, 2:02 am

more sinapsa da ne puknes site gi razbudiv ej....
:hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Friends Mistakes Gag Reel   Вто 03 Фед 2009, 3:33 amтра-ла-ла тра-ла-ла тра-ла-ла тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 04 Фед 2009, 12:34 am

Смешно и инцидентно Смешниот танц

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 04 Фед 2009, 2:17 am

jako ....... :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 04 Фед 2009, 3:02 am

Борис Јелцин во еден од многуте „дезинфицирани“ моменти дезинфекција

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Kid on drugs   Сре 04 Фед 2009, 9:32 pm

Вратете се на почетокот Go down
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 05 Фед 2009, 4:00 am

Dadeto напиша:


more ke me snimas...i ke rikam.. i tocka!!!! :hayel: :hayel:
AAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
jas voa sega go gledaaaaaaaaammmmmmmmmm
yeessssssssssssssssssssss

A sto e nagradata :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :hayel:

p.s Skarlet me iznasmea so detevo :hayel:
znaci decava sto ke smislat...dvaeset naucnici ne mozat da go resat :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 05 Фед 2009, 4:30 am

da si ja opravdam nagradata :roll: :roll:Туго-Леле :hayel: :hayel::hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 05 Фед 2009, 5:03 pm
Не, ја сега ќе ти држам предавање и ќе ти пејам а ти ќе слушаш!!! тра-ла-ла тра-ла-ла тра-ла-ла


(Овој пост и го посветувам на Дадето :D )
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 05 Фед 2009, 6:47 pm

:hayel: :hayel: :hayel:
alablablablablblblbl l :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 05 Фед 2009, 7:01 pm

[quote="SiNaPsA`"]
SiNaPsA` напиша:
GokaGrozni напиша:
SiNaPsA` напиша:
ЗАРАЗНО СМЕЕЊЕ ! тра-ла-ла
Абе кај го најде овега, ме боли стомак од хи-хи-хи-киу-киу
Реакции на заразно смеење бр.1
Ѕид Ѕид Ѕид

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 05 Фед 2009, 8:35 pm

Што би рекле некои фудбалски коментатори: Како ГО ТОА направи Смешниот танц

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 06 Фед 2009, 3:35 am:hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Винички ловец   Пон 09 Фед 2009, 7:56 pm

Бех сос козите!


lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто 10 Фед 2009, 3:56 am

Дел од деловите - Штип тра-ла-ла тра-ла-ла тра-ла-ла
Сигурно човеков изел некоја лоша печурка пред да го каже ова. тра-ла-ла тра-ла-ла

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Смешни клипови
Вратете се на почетокот 
Страна 9 of 12Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: