ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Смешни клипови

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
АвторПорака
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 08 Дек 2008, 2:19 pmlol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 08 Дек 2008, 2:30 pmНе се сметам себе си за екстремно интелигентен тип....напротив, се сметам за репрезентативен дел од просечноста и сега гледам колку сум среќен за таа своја човечка особина.......NO COMMENT!!!!!!!!


П.С.Замислете овој лик да го запознаете на некој прием, на некоја забава, на некоја журка и замислете фаталистички да се заљубите на прв поглед во него....замислете си го уште и ова...некој ден заедно со него да делите живот, иднина или када!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Laku noc!   Пон 08 Дек 2008, 7:53 pm

Slusajte go vnimatelno voditelov! тра-ла-ла тра-ла-ла тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Луди Јапанци I дел   Пон 08 Дек 2008, 8:49 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Женски Оркестар (Дел 1)   Чет 11 Дек 2008, 1:29 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 11 Дек 2008, 1:38 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Женски Оркестар (Дел 3)   Чет 11 Дек 2008, 1:48 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Женски Оркестар (Дел 4)   Чет 11 Дек 2008, 2:00 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Женски Оркестар (Дел 5)   Чет 11 Дек 2008, 2:10 pm

Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 11 Дек 2008, 2:19 pm

Апчиња за контраСепсија, да не се раѓаат АнтибебиЦиганчиња Question Question lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Женски Оркестар (Дел 6)   Чет 11 Дек 2008, 2:20 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 11 Дек 2008, 10:18 pm
lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 12 Дек 2008, 2:21 am

Жена си е жена, секогаш се снаоѓа... ;) ;)


ТУКА
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Тони Михајловски на Златна Буба Мара на популарноста   Нед 14 Дек 2008, 2:19 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Студенти...мислим да су руси :)   Нед 14 Дек 2008, 5:14 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 14 Дек 2008, 3:31 pm

Бе Перо напиша:

lol! lol! lol! lol! lol!

Хајлајтс:

1. Старата македонска народна, „Како и да се вртиш, Гркот ти е отпозади“ lol! lol!

И 2. В. Тупурковски све зне за Ац’то, дури знае и овој шо не знае за него!
lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Доста се смешни спортските клипчиња   Нед 14 Дек 2008, 5:14 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 14 Дек 2008, 5:19 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 14 Дек 2008, 5:23 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 14 Дек 2008, 8:23 pm

:roll:
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Телешка глава   Пон 15 Дек 2008, 1:35 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 17 Дек 2008, 1:45 am

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 18 Дек 2008, 3:07 am

Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 25 Дек 2008, 11:49 pm

Во главните улоги: Ѕинго, Велија, Трифун, Стерјо и Цар Самоил lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 02 Јан 2009, 4:10 am

Комичаров е цар! Погледнете го.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Смешни клипови
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 12Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: