ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Смешни клипови

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
АвторПорака
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 30 Ное 2008, 4:26 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 30 Ное 2008, 4:47 pm

Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 04 Дек 2008, 1:10 am

Како бе не го знаеш Перо??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 04 Дек 2008, 1:15 am

Леле колку се изнасмеав на претходниов клип еј! Еден од најдобрите!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

А овој:
Кај си бе Перо бе?!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 04 Дек 2008, 1:23 am

СВЕ Е ЗАБЕГАНО

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 04 Дек 2008, 1:35 am

Ахахахахаха!! После Перо напушти си отвори стовариште...за посна слава шо откупуваше чварки и кога се мрсни слави ги продаваше дупло lol!

Перо, Бе Перо убав човек, - А Перо на Ристо брат му? Кој Ристо бе?? - Па на Перо брат му! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 04 Дек 2008, 2:23 am

Клипов треба да стане заштитен знак на форумов, затоа што тупат на големо! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 05 Дек 2008, 12:23 am

Многу елоквентни бе вие, и вие на факултет све седмици да не сте имале??? lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Клиповите со Перо-Убав чоек се ЗАКОН! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 05 Дек 2008, 1:54 am

Ѕинго се осеча способан да воде спортове ДЕСЕТ! :D :D :D :D :D

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Зар е можно овој да не сме го ставиле досега???   Пет 05 Дек 2008, 2:30 am

Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 05 Дек 2008, 2:42 am

оваа не е закон туку устав на смешните клипови,боЉе е од иде Дунав


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 05 Дек 2008, 2:52 am

Голубот напраил самоубиство lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 05 Дек 2008, 2:54 am

Тања напиша:
Голубот напраил самоубиство lol! lol! lol!
ФрЉиФме 4 сосВе пријатеЉот тра-ла-ла такозвани тигри се викат,у глава му се вртеше

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Од каде произлегува СИДА-та   Пет 05 Дек 2008, 3:21 am


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: КАКО ГРАЃАНИТЕ НА СПЛИТ ОДГОВАРААТ што е анален отвор   Пет 05 Дек 2008, 3:56 am

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Саб 06 Дек 2008, 3:58 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Саб 06 Дек 2008, 4:01 pm

Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: eeee?eeee!   Пон 08 Дек 2008, 3:02 am

Ti e? E!
тра-ла-ла тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 08 Дек 2008, 3:06 am

lol! lol! lol! lol! lol!
Ја су нутриционист, се разбира од тие работи lol!

Кај го имат ова бре, од овде потекнала и кирилица и све, еден глагол да не употребиш а да се разбериш lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 08 Дек 2008, 3:15 am

Бе Перо напиша:
lol! lol! lol! lol! lol!
Ја су нутриционист, се разбира од тие работи lol!

Кај го имат ова бре, од овде потекнала и кирилица и све, еден глагол да не употребиш а да се разбериш lol!
A beloglaviot orel? тра-ла-ла тра-ла-ла тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Cacko silovan!   Пон 08 Дек 2008, 3:20 am

Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Дилбери (Билдери)   Пон 08 Дек 2008, 3:33 am


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 08 Дек 2008, 3:40 am

„Ова е вистински сп....гхм гхм...ова е вистински спорт за прави мушкарци, а не како оние другите тешки педеришта.“ Ахахахахахахахааххаахахахахаха lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 08 Дек 2008, 3:47 am

Kako se nabildal instruktorov-alal da mu e! тра-ла-ла тра-ла-ла тра-ла-ла


Последната промена е направена од Scarlett O'Hara на Пон 08 Дек 2008, 7:55 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 08 Дек 2008, 3:51 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Смешни клипови
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 12Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: