ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Вицеви и смешни реплики

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Играње   Нед 07 Сеп 2008, 11:13 pm

Ова е другарка ми Ангела како весело игра на новогодишна журка во Хамбург :lol: :lol: :lol:

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Нед 07 Сеп 2008, 11:18 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


БАШ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: КАДЕ МЕ НАЈДЕ МОР :lol: :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Нед 07 Сеп 2008, 11:22 pm

ааааа добра журка :D :D :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Нед 07 Сеп 2008, 11:38 pmСо баба и на Билјана се учевме како да играме :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Нед 07 Сеп 2008, 11:42 pm

Ја се чудев на кого била Билето толку по играњето ... ама ете се гледа "крушата под круша паѓала" :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Нед 07 Сеп 2008, 11:51 pm

сум утнала... ај ке пробам пак :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Нед 07 Сеп 2008, 11:56 pm

Кој не ја видел Ангела, не знае што пропушта ;)
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Нед 07 Сеп 2008, 11:57 pm

Green Power напиша:
Кој не ја видел Ангела, не знае што пропушта ;):P :P :P :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Пон 08 Сеп 2008, 12:00 am

Angela напиша:
сум утнала... ај ке пробам пак :lol: :lol:

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Пон 08 Сеп 2008, 12:09 am

ТО МАЈСТОРЕ.. ситно ситно :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Водител   Пон 08 Сеп 2008, 12:19 am

Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Идивиди виц :)   Пон 08 Сеп 2008, 1:37 am

Кога се машките најпаметни?
Пред секс, за време на сексот или после сексот?
За време на сексот.
Зошто?
Затоа што тогаш се директно вклучени во интелегенцијата.
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Идивиди виц 2 :)   Пон 08 Сеп 2008, 1:39 am

Прашуваат некој маж - колкава е веројатноста да излезе на улица и да види диносаурус ?
-0.001% - одговорил мажот
Истото прашање и го поставиле на плавуша...
-50% - одговорила плавушата...
-Е како така ?????
-Па така, или ќе видам или нема да видам
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Броење дo 10   Пон 08 Сеп 2008, 1:46 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Пон 08 Сеп 2008, 3:41 am

Тања напиша:
Бе Перо напиша:
Ова е смешно ако ги изговорите заедно Е и Бах Smile

Еден е Бах. И тој умре.
Не знам дал` е Бах женско, ил` е Бах машко...


...крајот ми фали, не го знам :D

...Ама знам дека е Бах татко на музиката.“ ;)
:D :D :D
Мене па, се` ми идеше да завршам со:

„Ама знам дека е Бах еден.“ :D :D

Фала на поправката. ;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Хартија и вц-школка   Пон 08 Сеп 2008, 12:47 pm

Се извинувам за копи-пејстов, ама многу ми е смешна сликава :lol: :lol: :lol:
Запазете ја репликата!

[img][/img]
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Том Грин   Вто 09 Сеп 2008, 11:21 pm

Том Грин и неговата пародија на спот и песна на Еминем :D :D :D...My bum is on the step
Bum is on the step
Don't fall down the step, you might hurt your bum! ..
....My bum is on the gum
I can blow a bubble with my bum bum bum!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Вто 09 Сеп 2008, 11:39 pm

Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Вто 09 Сеп 2008, 11:42 pm

Вратете се на почетокот Go down
Jelena
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 91
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Сре 10 Сеп 2008, 5:29 pm

Едно од моите најсмешни видеа:
Dane Cook - Crying


lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/jelena_cvetkovik
Jelena
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 91
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Сре 10 Сеп 2008, 5:46 pm

Како Црногорец се додворува на женска?
Црногорецот: Ја се теби свиѓам, а ти мени? lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/jelena_cvetkovik
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Пет 12 Сеп 2008, 9:25 pm

Мујо му вика на Хасо,дојди да ти го покажам моето новороденче.Одат и што ќе види Хасо ,бебево црно мрак,Мујо белец Фата бела,детево црно.И му вика на Мујо абе Мујо сигурно детево е твое?А овој да бе само жена ми неможеше да го дои па го доеше една црнкиња што лежеше до неа,и Хасо му вика абе Мујо па и ти кога се роди мајка ти не можеше да те дои па те доеше кравата и затоа ти толкав вол испадна :D
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Пет 12 Сеп 2008, 10:52 pm

Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Саб 13 Сеп 2008, 6:34 pm

Lezi Crnogorac u travi i vice na zenu: 'Zenturacoo, a bog te ubio, daj mi serum za zmije!'
Pita zena: 'Da te nije ujela slucajno?'
Crnogorac: 'Nije, ali evo je idze.'

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   Саб 13 Сеп 2008, 6:36 pm

Doso Crnogorac u policijsku stanicu i ponio jastuk.

'Izvolite, gospodine,' rece dezurni policajac.

'Evo, ja cuo narod spominje neke lezece policajce, pa reko da se prijavim...'

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вицеви и смешни реплики   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вицеви и смешни реплики
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: