ФОРУМОТ Е НАШ
Ај нека е честито - Page 6 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 Ај нека е честито

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
АвторПорака
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyСре 24 Дек 2008, 2:39 am

[quote="GokaGrozni"][quote="Scarlett O'Hara"]
Natasha напиша:
Ekleri i boza nemase ama mnogu vkusna torta
Prasaj ja Skarlet kolku vkusna bese :lol:
Цитат :
Kolkavo parce izedov cheers
Mnogu bese vkusna,cela so shlag i piskoti i imase vkus na ananas
Леле шо стрв сега ми направи,кај да најдам благо у 00:40h ?
Цитат :
Како се вокаше ROKA
а да не е Armada ?
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyСре 24 Дек 2008, 2:40 am

Pancho Villa напиша:
Natasha напиша:
Fala mnogu za cestitkite da ste zivi i zdravi site.I vetuvam deka pocesto ke me ima.
Pozdrav i ajde na torta јуху-јуху-јее
Што убаво звучи тоа торта..не чекаме два пати да ни се каже...чувај за нас ,немој Скарлет се да ја изеде lol!
Scarlett da jade,na drugite da ne dade! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyСре 24 Дек 2008, 2:43 am

Pancho Villa напиша:

Mnogu bese vkusna,cela so shlag i piskoti i imase vkus na ananas[/color]
Леле шо стрв сега ми направи,кај да најдам благо у 00:40h ?
Цитат :
Treba od preku den da si se snabdis so nesto "blasko" zasto sekogas krizata za seker posle 00:00 faka!
Ova od iskustvo lol!
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyСре 24 Дек 2008, 2:40 pm

На сите католици им го честитам Бадник! јуху-јуху-јее :new year: cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyСре 24 Дек 2008, 9:35 pm

И јас исто на сите христијани католици им го честитам еден од најубавите празници-Бадник, денот пред Христовото раѓање кога Ангелите го наговестуваат истото :star: cheers
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyСре 24 Дек 2008, 9:52 pm

Билјана напиша:
И јас исто на сите христијани католици им го честитам еден од најубавите празници-Бадник, денот пред Христовото раѓање кога Ангелите го наговестуваат истото :star: cheers
Aj neka e cestit Badnik na site katolici! :D
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyЧет 25 Дек 2008, 2:08 am

Паричката се падна кај Господ, а он не ни дојде на вечерата! lol! lol! lol!

cheers јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyЧет 25 Дек 2008, 2:45 am

Бе Перо напиша:
Паричката се падна кај Господ, а он не ни дојде на вечерата! lol! lol! lol!

cheers јуху-јуху-јее
Neodgovornost lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyЧет 25 Дек 2008, 2:18 pm

Честит Божиќ на сите католици! Христос се роди! јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее

Еве како тоа Меколи Калкин на времето знаеше да каже:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyЧет 25 Дек 2008, 2:41 pm

Перо, ај честитај од нас по дома :new year: :love:

Честит Божиќ до сите што го слават денес, нека е за многу години! cheers
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyЧет 25 Дек 2008, 2:42 pm

Бе Перо напиша:
Паричката се падна кај Господ, а он не ни дојде на вечерата! lol! lol! lol!

cheers јуху-јуху-јее

Море, шо сечете парче за дедо Боже, он има пари ;)
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyЧет 25 Дек 2008, 2:44 pm

eftimoskatb напиша:
Перо, ај честитај од нас по дома :new year: :love:

Честит Божиќ до сите што го слават денес, нека е за многу години! cheers
Фала Тања, ќе честитам. cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyПет 26 Дек 2008, 12:52 am

Sreken Bozik na site katolici posebno na familijata na Be Pero! :baloon: јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyПет 26 Дек 2008, 12:57 am

Scarlett O'Hara напиша:
Sreken Bozik na site katolici posebno na familijata na Be Pero! :baloon: јуху-јуху-јее
Фала Скарлет. cheers

Останаа неколку тулумби, кој сака? :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyПет 26 Дек 2008, 2:25 am

Среќен Божик,на сите католици кои го прославуваат денешниов ден. :love:

Јас со мало задоцнување,....Весел Божиќ Бе Перо

:dedo mraz: :praznici se bl
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyПет 26 Дек 2008, 2:28 am

Lidija напиша:
Среќен Божик,на сите католици кои го прославуваат денешниов ден. :love:

Јас со мало задоцнување,....Весел Божиќ Бе Перо

:dedo mraz: :praznici se bl
Фала многу Лидија, не си задоцнила. јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyПет 26 Дек 2008, 2:54 am

Бе Перо ... и ја се придружувам кон честитките, само што се вратив од Божиќна прослава, од кај другар ми, нели ..... инаку, нека ни е честито 15000-от пост Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyПет 26 Дек 2008, 3:01 am

Venco напиша:
Бе Перо ... и ја се придружувам кон честитките, само што се вратив од Божиќна прослава, од кај другар ми, нели ..... инаку, нека ни е честито 15000-от пост Smile
Фала Венцо! cheers
Јас ги славам и двата Божиќа, се чувствувам привилегирано. :D

Честит нека ни е и 15000-от пост, вака како пред одбележувањето на 4-те месеци од постоењето на овој форум.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyПет 26 Дек 2008, 3:24 am

Бе Перо, СРЕЌЕН БОЖИЌ на тебе и на твојата фамилија, здрави, живи и весели да бидете cheers cheers cheers
Честит 15.000-ти пост и нека се множат и ние сме негови

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 6 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyПет 26 Дек 2008, 3:29 am

SiNaPsA` напиша:
Бе Перо, СРЕЌЕН БОЖИЌ на тебе и на твојата фамилија, здрави, живи и весели да бидете cheers cheers cheers
Честит 15.000-ти пост и нека се множат и ние сме негови
Фала многу Синапса за искрените желби! cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyПет 26 Дек 2008, 6:56 pm

AJ cestito na Tanja nov Kompjuter!!
!So zdravje da si go koristis! јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyПет 26 Дек 2008, 8:40 pm

Честито нов компјутер на Тања! јуху-јуху-јее
Ај па од овој новиов повеќе да ни` пишува! јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Natasha
Тупаџија
Тупаџија
Natasha

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2008-10-06

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyСаб 27 Дек 2008, 9:06 pm

eve jas sum tuka sega ama nikoj nema .....
pozdrav do site
Вратете се на почетокот Go down
Natasha
Тупаџија
Тупаџија
Natasha

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2008-10-06

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyСаб 27 Дек 2008, 9:07 pm

i cestito nov kompjuter naTanja
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 EmptyНед 28 Дек 2008, 2:15 am

Venco sreken rodenden da si ziv,zdrav i uste povesel! cheersАј нека е честито - Page 6 HappyBirthday57
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Ај нека е честито - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 6 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ај нека е честито
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 15Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ОПШТО-
Отиди до: