ФОРУМОТ Е НАШ
Ај нека е честито - Page 5 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 Ај нека е честито

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
АвторПорака
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 16 Дек 2008, 1:13 pm

SiNaPsA` напиша:
[updown]Една за Тончи:
[color=blue]Честито и на двајцата и да ви се множат.

Фала, фала Сики па ај нека ти се враќа наскоро и на тебе Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 16 Дек 2008, 9:43 pm

Venco напиша:
Е ДА БЕ ТИ СИ ОТИДЕ НА СПАЊЕ И СЕА МЕ ЗАДОЛЖУВАШ ДА СЕДАМ ДОДЕКА НЕ НАПРАВАМ 1000Ај нека е честито - Page 5 Icon_evil[/b] [/size]
Jas morav da si legnam poso deneska vo Skopje bev(povtorno:roll: )i morav prva da cestitam za da ne kasnam :D lol!
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyЧет 18 Дек 2008, 4:07 pm

Вечерва е заслуг......свечена вечера(софра господова), во очи на утрешната најголема слава во Република Македонија, или слава која ја слават најголем процент од православните верници во Македонија......за многу години и нека помага Свети Никола на сите оние кои од колено на колено одлучија да го земат во својот дом како заќтитиник на морепловците и сиромашните!!!!....со Свети Никола неофицијално започнува зимата, снегот и студот!!! cheers
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyЧет 18 Дек 2008, 5:29 pm

Ај и тука да има честитам на Грини и Тоисе на славите, а воедно и на сите на кој Св.Никола им е донашна слава Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyЧет 18 Дек 2008, 8:02 pm

Cestito slava na Greeny i Toise!!!! живели Da ste zivi,zdravi i veseli i uste mnoguuuuuuuu pati da cekate gosti pa moze nekogas i nie ke bideme del od niv!:D
AJ pratete nesto za дезинфекција
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyПет 19 Дек 2008, 11:55 am

Scarlett O'Hara напиша:
Cestito slava na Greeny i Toise!!!! живели Da ste zivi,zdravi i veseli i uste mnoguuuuuuuu pati da cekate gosti pa moze nekogas i nie ke bideme del od niv!:D
AJ pratete nesto za дезинфекција


Благодарам Скарлет, да растеш голема, посебно внатре.....дај боже сите вие да бидете гости кај мене еден убав, сончев и топол ден, чунки вратата е постојано отворена посебно за пријатели од форумџиски тип и вид


Венуле и тебе, и на сите останати , топло благодарам за мислите и зборовите :D cheers
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyПет 19 Дек 2008, 2:55 pm

Честит Св.Никола :love:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyПет 19 Дек 2008, 6:50 pm

Среќна слава Св.Никола на Грини и Тоисе и на сите останати кои ја празнуваат оваа слава. cheers

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 5 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyПет 19 Дек 2008, 6:52 pm

SiNaPsA` напиша:
Среќна слава Св.Никола на Грини и Тоисе и на сите останати кои ја празнуваат оваа слава. cheers
фала синапса па ке си добијаш и ти дел од софрата
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyПет 19 Дек 2008, 7:31 pm

Среќна слава и од мене до Тоисе и Грини и сите кои ја слават!

Секако, честито и до премиерот! ;) :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 23 Дек 2008, 2:24 am

Aj neka i e cestit rodendenot na Natasa i golema da ni raste! тра-ла-ла lol!
Spremaj torta i kafe i cekaj me! lol!
P.S.Moze i nesto pozestoko. lol! lol! lol!


Последната промена е направена од Scarlett O'Hara на Вто 23 Дек 2008, 2:25 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 23 Дек 2008, 2:24 am

Среќен роденден и од мене до Наташа и да ни` пише некогаш тука :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 23 Дек 2008, 2:25 am

Бе Перо напиша:
Среќен роденден и од мене до Наташа и да ни` пише некогаш тука :D
Aj ke i prenesam :D :D :D
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 23 Дек 2008, 4:38 am

Natasha ти пожелувам среќен роденден,многу здравје,љубов,среќа ...ќе ни биде мило да те видиме почесто на форумот
Ај нека е честито - Page 5 Birthday
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 23 Дек 2008, 4:42 am

Среќен роденден Наташа
Сите желби да ти се исполнат

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 5 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 23 Дек 2008, 10:54 am

Scarlett O'Hara напиша:
P.S.Moze i nesto pozestoko.
Може тра-ла-ла
Ај нека е честито - Page 5 Happy-birthday-1168
Ај нека е честито - Page 5 Funny_birthday_comment_05
Ај нека е честито - Page 5 305-happy_birthday_balloon

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 23 Дек 2008, 12:05 pm

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НАТАША И ТИ ПОСКУВАМ СВЕ НАЈ Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 23 Дек 2008, 6:34 pm

Среќен роденден и од мене....здравје,среќа и многу љубов :love:
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 23 Дек 2008, 6:40 pm

среќен роденден Нате :baloon: :baloon: :baloon:

спремај кафето и тортата и чекај не со Скарлет :prle i tihi: рока мандолина
Вратете се на почетокот Go down
Natasha
Тупаџија
Тупаџија
Natasha

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2008-10-06

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 23 Дек 2008, 10:17 pm

Fala mnogu za cestitkite da ste zivi i zdravi site.I vetuvam deka pocesto ke me ima.
Pozdrav i ajde na torta јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyВто 23 Дек 2008, 11:22 pm

Natasha напиша:
Fala mnogu za cestitkite da ste zivi i zdravi site.I vetuvam deka pocesto ke me ima.
Pozdrav i ajde na torta јуху-јуху-јее
Сполај ти,инаку by the way,има ли Еклери & БОЗА Question
јупи-ја-ее јупи-ја-ее јупи-ја-ее јупи-ја-ее јупи-ја-ее јупи-ја-ее јупи-ја-ее јупи-ја-ее

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Natasha
Тупаџија
Тупаџија
Natasha

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2008-10-06

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyСре 24 Дек 2008, 1:57 am

Ekleri i boza nemase ama mnogu vkusna torta
Prasaj ja Skarlet kolku vkusna bese :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyСре 24 Дек 2008, 2:04 am

Natasha напиша:
Ekleri i boza nemase ama mnogu vkusna torta
Prasaj ja Skarlet kolku vkusna bese :lol:
Kolkavo parce izedov cheers
Mnogu bese vkusna,cela so shlag i piskoti i imase vkus na ananas! cyclops :D :D
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyСре 24 Дек 2008, 2:27 am

Scarlett O'Hara напиша:
Natasha напиша:
Ekleri i boza nemase ama mnogu vkusna torta
Prasaj ja Skarlet kolku vkusna bese :lol:
Kolkavo parce izedov cheers
Mnogu bese vkusna,cela so shlag i piskoti i imase vkus na ananas! cyclops :D :D
Како се вокаше ROKA Question

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 EmptyСре 24 Дек 2008, 2:31 am

Natasha напиша:
Fala mnogu za cestitkite da ste zivi i zdravi site.I vetuvam deka pocesto ke me ima.
Pozdrav i ajde na torta јуху-јуху-јее
Што убаво звучи тоа торта..не чекаме два пати да ни се каже...чувај за нас ,немој Скарлет се да ја изеде lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Sponsored content
Ај нека е честито - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 5 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ај нека е честито
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 15Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ОПШТО-
Отиди до: