ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Графити - уметност или вандализам?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторПорака
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Графити - уметност или вандализам?   Пон 09 Мар 2009, 1:51 am

Билјана напиша:
Како бе нели ја гледаш ? вежбај малку :hayel: :hagreen: :hayel:

Нема кај мене само линкот стои ??!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Графити - уметност или вандализам?   Пон 09 Мар 2009, 1:51 am

Билјана напиша:
Како бе нели ја гледаш ? вежбај малку :hayel: :hagreen: :hayel:

ЕЕЕЕ С’к гу има вежбај малку
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Графити - уметност или вандализам?   Пон 09 Мар 2009, 1:52 am

GokaGrozni напиша:
Special for Бе Перо, од школото на Морфи
Thanks. Кој графит е од Морфи? :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Графити - уметност или вандализам?   Пон 09 Мар 2009, 1:53 am

Школото Бе Перо, не графитот :hayel: :hayel:

Овој не ни чита држ се добро држ се добро lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Графити - уметност или вандализам?   Пон 09 Мар 2009, 1:56 am

Е добро де, ако учел таму може и нацртал некој графит, што знаеш. :D :D
Читам јас, не ми вади муабети само. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Графити - уметност или вандализам?   Нед 17 Мај 2009, 9:11 pm


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Графити - уметност или вандализам?   Чет 21 Мај 2009, 11:11 pm

Хехехе добар графит..
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Графити - уметност или вандализам?   Сре 10 Јун 2009, 12:59 am

“ ... и уште се викаме држава“
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Графити - уметност или вандализам?   Чет 11 Јун 2009, 8:19 pm

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Графити - уметност или вандализам?   Саб 19 Дек 2009, 5:25 pm

Најнов графит на Архитектонски:

„ Ах, Париз, Париз...“

lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Графити - уметност или вандализам?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Графити - уметност или вандализам?
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: КУЛТУРА-
Отиди до: