ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Грујо жртва на сталинистички прогон и судски монтировки

Go down 
АвторПорака
Flok
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 251
Локација : Macedonia
Регистриран на : 2011-12-16

ПишувањеПредмет: Грујо жртва на сталинистички прогон и судски монтировки   Чет 17 Апр 2014, 9:57 pm

Грујо жртва на сталинистички прогон и судски монтировки

Ма није могуче !
Зарем у 21 стољече во Македонија да се случуваат такви работи .

Ама ете нашио воџа предупредува дека токму такво нешто спрема клетата опозиција .

ГРУЕВСКИ:ПЕКОЛЕН ПЛАН НА ЗАЕВ ЗА ОЦРНУВАЊЕ НА ЛУЃЕ ОД ВЛАСТА

Среда, Април 16, 2014

Лидерот на ВМРО- ДПМНЕ, Никола Груевски вечерва на митингот во Валандово рече дека опозицијата кампањата за вториот круг од претседателските избори и предвремените парламентарни избори ја продолжува со оцрнување на луѓето од власта.
- Смислиле црни сценарија, ќе ги оцрнуваме луѓето од власта, ќе ги правиме криминалци, ќе ги правиме вакви, ќе ги правиме онакви, ќе им МОНТИРАМЕ СЛУЧАИ , ќе измислуваме случаи-тоа е најновата тактика. Ќе ја слушаме и таа тактика. Ќе ги слушаме и ќе ги истрпиме. Ќе се силат повторно, ќе викаат, ќе КЛЕВЕТАТ , ќе навредуваат, ЌЕ ЛАЖАТ .


http://www.telma.com.mk/vesti/gruevskipekolen-plan-na-zaev-za-ocrnuvanje-na-lugje-od-vlasta

Јооооојјјј ма није могуче човече .
Не во Македонија . Никако у 21 –во стољече такви работи несмеат и се дозволат на клетата опозиција .Ма све тоа мора да се похапси и одма у гулаг да се испрати

И добро бе како затаил целиот безбедносен систем . Како Грујо досега не го зашититиле .
Каде е капетанот Кирк , каде е Ѕвездената флота , каде е Флаш Гордон ,каде се сите тие силни јунаци од филмовите и од стриповите кога најмногу му требаат на Грујо нив нигде ги нема .И каде се тоа поповите да опукаат еден васељенски интергалактички састанак да спречат вакви завери против светога Груја нашег воџу . И каде по ѓаволите се изгуби Сашо Мијалков па не си ја врши работата знае ли дека на Грујо му се спрема монтиран процес како против брат Љубе и Велија .Како тоа затаил целиот безбедносен систем .

Уф додбро добро еве ги Људи у Црном тие секогаш стасуваат на време па ќе го спасат и Грујо наш .

Men In Black 2 Trailer [HD]

https://www.youtube.com/watch?v=p4NJHqoojOU

Men In Black (MIB) Aliens work in the PostOffice

https://www.youtube.com/watch?v=Xl9kWE-7aGU


Вратете се на почетокот Go down
 
Грујо жртва на сталинистички прогон и судски монтировки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: