ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Известувања за промените извршени од модераторите

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Известувања за промените извршени од модераторите   Вто 02 Сеп 2008, 5:32 pm

L O A D I N G ..... .... ... .. .

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Вто 23 Сеп 2008, 6:51 pm. Мислењето е променето 4 пати.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Известување/GG   Вто 02 Сеп 2008, 11:15 pm

Темите
-Веронаука во училиштата-со оценка !!
-Сликарство-мојата голема љубов
-Сексуално образование
-Омилен филм и зошто
Преместени се во Форумот-КУЛТУРА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Сре 03 Сеп 2008, 12:05 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Известување 2/GG   Вто 02 Сеп 2008, 11:21 pm

Темите
-R`n`R Антологија
-Најдобри рок песни
-Нај заком Женски
-Нај закон Машки
-Сакам-Мразам
-Тупалка ( повторно )
-Временска прогноза
Преместени се во форумот-ЗАБАВА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Сре 03 Сеп 2008, 12:05 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Известување 3/GG   Вто 02 Сеп 2008, 11:25 pm

Темите
-Спорт-Општо
-Македонски спорт !?
Преместени се во форумот-СПОРТ

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Известување Модератор СС   Сре 03 Сеп 2008, 12:09 am

Тенмата - Дружења - Средби е преместена во форумот Општо.
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Известување 4/GG   Сре 03 Сеп 2008, 12:19 am

Темата
-Македонско име нема да загине
Преместена е во форумот-МАКЕДОНИЈА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Сре 03 Сеп 2008, 9:41 pm

Се молат сите идни членову на ФОРИМОТ Е НАШ да ги пополнат следниве рубрики
Location:
Birthday:
Gender:
Job/hobbies:
Humor:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Иазвестување   Саб 06 Сеп 2008, 10:37 pm

Поставени се и правилата на ФОРУМОТ Е НАШ

ПОЧИТУВАЈТЕ ГИ

http://slobodnotupenje.macedonianforum.net/forum-f8/topic-t33.htm

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Пон 08 Сеп 2008, 6:40 am

Се известуваат членовите на ФОРУМОТ Е НАШ дека има отворено НОВИ членски групи,доколку имате желба да се придружите кон некоја група побарајте членство.На модераторот од соодветната група е да одлучи дали ке ве прими во групата или не.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Пет 12 Сеп 2008, 6:27 am

Нај сентиши отсекогаш-засекогаш
Најдобри не-рок песни
МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПЕСНИ
Инструментална музика
Најдобри рок песни
R`n`R Антологија
Ансамбл за народни игри и песни на Македонија - ТАНЕЦ

Горниве теми се преместени во нов Форум-МУЗИКА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Вто 23 Сеп 2008, 7:03 pm

Цитат :
Most active topics
Rank Одговори Тема
1 859 ТУПАЛКА (повторно)

2 173 НАЈ закон женски

3 149 Најдобри рок песни


Цитат :
Most Viewed Topics
Rank Видено е Тема
1 4819 ТУПАЛКА (повторно)

2 861 НАЈ закон женски

3 860 Најдобри рок песни

Темата Тупалка ( повторно ) во форумот Забава е маркирана како Важна тема,мислам дека имајки ја во предвид статистиката,заслужува

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Конкурс   Чет 16 Окт 2008, 10:19 am

За прием на членови во членската група Црн Хумор
1,Барање за членство,со кратки биогравски податоци,испратено на ПП.
2,Препорака од најмалку 2 члена на форумот,испратена на ПП
3,Најмалку 3 вица со тематика црн химор,испратени на ПП ( или постирани на соодветна тема )
4,Слика со JPG формат постирана на соодветна тема.
Конкурсот трае во неограничен временски период,членството во групава не е постојано ( вечно )
За сите подетални информации обратете ми се ( преку ) ПП или e-mail

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 3:06 am

1,2 1,2 1,2
можит ако пишува дека е заклучена,модераторите можат и на заклучено да пишат :D

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 3:25 am

Темата „Скенирани Стрипови“ повеќе ја нема а пишувањата се префрлрни во „Стрипови и стрип јунаци“.
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 3:44 am

Темите:
„Тие ја призна Македонија под уставното име„
„Македонка се кандидира за претседател на САД?“
и
„[ Анкета ] Македонија го призна Косово“
Од форумот Свет се префрлени во форумот Македонија.
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 3:47 am

Temata ај нека е честита by abrakadabra е преместена во форумот ОПШТО

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 3:48 am

Темата „НА ДЕНЕШЕН ДЕН“ од Општо е префрлена во Свет.
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 3:51 am

темата Дебилски песни by Pancho Villa е преместена во форумот МУЗИКА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 4:36 am

Темите „Автомобили кои оставиле белег !“ и „ А што велите за моторите кои оставиле белег?“ се префрлени во форумот Општо

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 4:40 am

Темата „ 12 ГОДИНИ ОД СМРТТА НА РИСТО НИЧЕВСКИ“ е преместена во форумот КУЛТУРА

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 6:18 am

Темата ПОЗДРАВИ И ЧЕСТИТКИ во форумот МУЗИКА и е променет наслов во МУЗИЧКИ ПОЗДРАВИ И ЧЕСТИТКИ ( се поклопува со темата АЈ НЕКА Е ЧЕСТИТО ) вака соодведствува со форумот во кој припаѓа

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Чет 30 Окт 2008, 6:23 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 6:22 am

Темата Фотографија од мојот фото-апарат by GokaGrozni од форумот ЗАБАВА е преместена во форумот кој го заслужува КУЛТУРА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 6:29 am

Темата ТОП 50 НАЈВЛИЈАТЕЛНИ ШУПАЦИ У МК by toise е преместена во форумот ОПШТО

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   Чет 30 Окт 2008, 6:39 am

1.Насловот на темата ХОТ,ХОТ,ХОТ...Полноќно ЖЕШКО ! by Синдарела е соодветно преведен и напишан со кирилица
2.Насловите на сите теми во форумот музика се редефинирани

СОГЛАСНО --> Сите реченици напишани со големи букви се сметаат како викање (читај: повишување на тонот) и затоа ве молиме да не ги користите.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Чет 30 Окт 2008, 8:30 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: НАСКОРО   Чет 30 Окт 2008, 6:50 am

Наскоро нови ФОРУМИ
1.Филм
-сите теми кои се поврзани со ТВ медиумот и филмската уметност
2.Тупалка ( повторно )
-продолжетоците на Тупалка ( повторно )
3.Форумот
-активностите за и околу форумот,дружбите и слично
4.Корпа
-каде што ке одат сите теми кои се неактивни


Голема благодарност до Morpheus

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Известувања за промените извршени од модераторите   

Вратете се на почетокот Go down
 
Известувања за промените извршени од модераторите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: