ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 .. ти подарувам ..

Go down 
АвторПорака
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: .. ти подарувам ..   Пет 26 Јун 2009, 1:33 am

Да си подаруваме, макар и виртуелно .. ..
Отприлика би одело тоа вака, гледаме на кого што му се допаќа, кои му се скриени желби, кои кошмари му се буричкаат преку ноќ и што би прво купил кога ке порасне и бидне богат.
Е тоа ке му го подарите .. ..
Подароците-изненадувачи си ги бирате сами и не е нужно да се само за членовите на ФЕН, подарете нешто и на јавните личност, бапнете нешто за поклон и на историските личности .. зошто да не, подарете си и себе нешто.


Ај да почнам ..
На Morpheus му подарувам сијалички ( светилки ) за фарови и тоа дугачки, од оние што светат до 50-60 метри

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Пет 26 Јун 2009, 2:09 am. Мислењето е променето 3 пати.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: .. ти подарувам ..   Пет 26 Јун 2009, 1:35 am

Не можев да издржам а да не му подарам на претседателот на С.А.Д. нешто, еве еден скромен подарок од GG


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: .. ти подарувам ..   Пет 26 Јун 2009, 2:00 pm

Скормен поклон за сите членови на ФеН.


А, за викендов ви подарувам многу:


AND

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Бакојани била зафатена на Крф, Милошоски ќе ја чека на средба во Скопје   Нед 28 Јун 2009, 8:50 pm

Јас на Дрољава и подарувам ...


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: .. ти подарувам ..   Чет 02 Jул 2009, 2:23 am

Подарок за БеПеро .. ..

.. .. еден ден, кога ке го начекам на SKYPE.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: .. ти подарувам ..   Чет 02 Jул 2009, 2:31 am

GokaGrozni напиша:
Подарок за БеПеро .. ..
.. .. еден ден, кога ке го начекам на SKYPE.
Леле пред 10 минути ја слушав!!!
И баш не можев овде на форумов да ја најдам, па отидов на Daily Motion.
Тенкс!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: .. ти подарувам ..   Пет 03 Jул 2009, 1:51 am

Подарок за Гока


Talking Heads Stop Making Sense 1983 - концерт (видео)
На тој концерт е и Girlfriend is Better, и тоа баш онаа снимка од Daily Motion, ама овде секако синхронизирана. Smile

На наредната средба добиваш. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: .. ти подарувам ..   Пет 03 Jул 2009, 8:03 pm

Бе Перо напиша:
На наредната средба добиваш. Smile
Го имам си до даунлодишав, во секој сличај благодарам на подарокот.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: .. ти подарувам ..   Нед 16 Aвг 2009, 12:07 pm

Подарок ( виртуелен ) за Далила


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: .. ти подарувам ..   Нед 16 Aвг 2009, 1:41 pm

GokaGrozni напиша:
Подарок ( виртуелен ) за Далила

Што да кажам Гока,I`m speechless,многу ти благодарам за вниманието и знаејќи те тебе,да имаше и вистинска ќе подареше Благодарам
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: .. ти подарувам ..   Чет 05 Ное 2009, 2:39 am

Подарок за ФеН ( и ПеН и ЧеН )


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: .. ти подарувам ..   Нед 22 Ное 2009, 2:51 pm

На сИнАпСа, му го подарувам видео-во
Изволте