ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 НАЈ закон женски

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next
АвторПорака
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Niki Belucci (opasen disk-djokej)   Пон 15 Сеп 2008, 2:39 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пон 15 Сеп 2008, 2:45 am

Ej sega bas ja gledav na Nova tv!!!Pa ovaa i filmovi imala snimano zatoa e tolku poznata! :lol: :lol: :lol: lol!
Aaaa Venco izglea i ti si gledal Red Carpet bounce bounce bounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пон 15 Сеп 2008, 10:05 am

Scarlett O'Hara напиша:
Ej sega bas ja gledav na Nova tv!!!Pa ovaa i filmovi imala snimano zatoa e tolku poznata! :lol: :lol: :lol: lol!
Aaaa Venco izglea i ti si gledal Red Carpet bounce bounce bounce bounce

:D :D Скарлет, гледаш колку сум одаден на темата, не пропуштам саем да помине без да го прегледам. А да оваа била многу позната ама изгледа и по филмовите :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Dragana Cuprina   Пон 15 Сеп 2008, 1:02 pm

Еве уште едно моме, наше горе лист, Сики оваа ти е земјакиња од Тетовес сити

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пон 15 Сеп 2008, 1:57 pm

Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Crissy Moran   Пон 15 Сеп 2008, 7:14 pmПоследната промена е направена од Venco на Пон 15 Сеп 2008, 7:22 pm. Мислењето е променето 3 пати.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Crissy Moran   Пон 15 Сеп 2008, 7:16 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 16 Сеп 2008, 12:45 am

Leticija casta-најново
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 16 Сеп 2008, 2:28 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 16 Сеп 2008, 4:02 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 16 Сеп 2008, 4:41 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 16 Сеп 2008, 1:59 pm

Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Rhona Mitra   Вто 16 Сеп 2008, 2:10 pm

Ништо чудо да е наша - Митра :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Rhona Mitra #2   Вто 16 Сеп 2008, 2:13 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Rhona Mitra #3   Вто 16 Сеп 2008, 2:14 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Rhona Mitra #4   Вто 16 Сеп 2008, 2:15 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Rhona Mitra #5   Вто 16 Сеп 2008, 2:16 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 16 Сеп 2008, 2:26 pmПоследната промена е направена од Scarlett O'Hara на Вто 16 Сеп 2008, 2:28 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 16 Сеп 2008, 2:27 pm

[/img][/quote]
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 16 Сеп 2008, 4:13 pm

Pancho Villa напиша:
Mојата омилена ADRIANA LIMA
kolko si skroman pance:)))
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Sandra Bullock   Вто 16 Сеп 2008, 9:17 pm

Од филмот Miss Congeniality
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Битолското чупе   Вто 16 Сеп 2008, 11:49 pm


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Кери
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 6
Регистриран на : 2008-09-17

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Сре 17 Сеп 2008, 1:27 am

Не ја бива како женска ама јеби га .............. закон е :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Сре 17 Сеп 2008, 1:31 am

:D :D :D колку си само во право позакон од министерката за внатрешни работи нема :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Кери
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 6
Регистриран на : 2008-09-17

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Сре 17 Сеп 2008, 1:34 am

Замисли како јебозовно ...... вади го пендракот да не го вадам јас :D
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   

Вратете се на почетокот Go down
 
НАЈ закон женски
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 28Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: