ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
АвторПорака
VoniVaraS
Тупаџија
Тупаџија
VoniVaraS

Број на мислења : 217
Локација : Скопје
Регистриран на : 2009-05-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyСаб 13 Јун 2009, 12:27 pm

Venco напиша:
Синоќа околу 20.20 часот додека одев за цигари, на враќање во офисот, видов НЛО ?! Не ми се веруваше дали тоа стварно ја го гледам ? Фино си леташе еден зелен објектич на хоризонтот и го гледав некоии 5 сек. додека го снема зад Исарот. Утрово на фејсбук читам и дека и наш Панчо го видел а синока слушнав дека и во Скопје било забележано, имало повеќе јавувања кај колегите. Дали ова ке значи дека туристичката сезона за марсовците започна тра-ла-ла

Камо фотографија колега или барем имињата на елиените. Smile
Вака ништо не праиме, што да стаиме во брошури за туристите. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyСаб 13 Јун 2009, 1:27 pm

И, како беше Венцо, опиши го НЛО-то? Како изгледаше, како леташе?


Ако дојдат елиените во Штип, одма на пастрмајлија однесете ги, да се покажете. Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyСаб 13 Јун 2009, 1:35 pm

GokaGrozni напиша:

И уште нешто чудно се случи денеска, Глигорче седеше веднаш до водителот на дневникот, како спеш`л-гест.
:hayel:
Не му е првпат. тра-ла-ла
Еднаш го викнаа во студио да ги објасни последиците од ураганот Катрина, и тој така стручно и ентузијастички му пријде на прашањето што водителот, а богами и јас, останавме занемени.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyСаб 13 Јун 2009, 1:57 pm

Venco напиша:
.. .. видов НЛО ?!
И Панчо го видел, спомна нешто утрово ( изјавате не предизвика никакво возбудување )

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyСаб 13 Јун 2009, 11:00 pm

Бе Перо напиша:
И, како беше Венцо, опиши го НЛО-то? Како изгледаше, како леташе?


Ако дојдат елиените во Штип, одма на пастрмајлија однесете ги, да се покажете. Smile Smile

Како изгледаше ?! па зелена боја така како флуороцентна, и си леташе на тенане. Ликот му беше нешто као на Хелиевата комета, тојј облик, нели. Очигледно нешто не им се допаднаа пастрамалиите па заминаа на мезалак у Куманово Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyНед 14 Јун 2009, 2:48 am

И ја видов НЛО д`наска....ама у коњак пак нешто плеснав
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyНед 14 Јун 2009, 1:02 pm

Не знам дали ќе ми верувате, ама јас не сум видела geek
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyПон 15 Јун 2009, 12:00 pm

GokaGrozni напиша:
Venco напиша:
.. .. видов НЛО ?!
И Панчо го видел, спомна нешто утрово ( изјавате не предизвика никакво возбудување )

:hagreen: :hagreen:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyПон 15 Јун 2009, 6:03 pm

Ај да ви се пофалам, станав чичко (по трет пат)!! Smile јуху-јуху-јее

Братучетка ми донесе на свет девојче кое најверојатно ќе се вика Сара. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyПон 15 Јун 2009, 7:19 pm

Бе Перо напиша:
Ај да ви се пофалам, станав чичко (по трет пат)!! Smile јуху-јуху-јее

Братучетка ми донесе на свет девојче кое најверојатно ќе се вика Сара. Smile

Да е жива и здрава.. јуху-јуху-јее :juhu: јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyВто 16 Јун 2009, 7:28 pm

Lidija напиша:

Да е жива и здрава.. јуху-јуху-јее :juhu: јуху-јуху-јее
Благодарам Лиде. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyВто 16 Јун 2009, 9:43 pm

Бе Перо напиша:
Ај да ви се пофалам, станав чичко (по трет пат)!! Smile јуху-јуху-јее

Братучетка ми донесе на свет девојче кое најверојатно ќе се вика Сара. Smile
Нека е жива и здрава внуката јупи-ја-ее
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyВто 16 Јун 2009, 10:17 pm

Бе Перо напиша:
Ај да ви се пофалам, станав чичко (по трет пат)!! Smile јуху-јуху-јее

Братучетка ми донесе на свет девојче кое најверојатно ќе се вика Сара. Smile

Види го ти него, а за првите двапати не кажа!? geek

ЧЕСТИТКИ, да е жива и здрава и паметна како вујкото! јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
bob_rock
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 10
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyСре 17 Јун 2009, 3:10 am

овај....хмм...како сте?... овца
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyСре 17 Јун 2009, 10:24 am

Ми падна PS-то од маса, цело е у завои ( овај салотејпи ) пилко

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyСре 17 Јун 2009, 5:11 pm

GokaGrozni напиша:
Ми падна PS-то од маса, цело е у завои ( овај салотејпи ) пилко
Аман де..што стори.... :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyСре 17 Јун 2009, 9:53 pm

GokaGrozni напиша:
Ми падна PS-то од маса, цело е у завои ( овај салотејпи ) пилко
Болеше?

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyПет 19 Јун 2009, 12:01 am

Кај мене денес операција имаше на сите (три нали) и сега (чукам у дрвце) за сега добро им оди Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyПет 19 Јун 2009, 12:57 am

Ама ми го личи аватарот на позадинава! вежбај малку
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyПет 19 Јун 2009, 1:19 am

Очигледно модераторите и админо уште не спијат и ревносно работат на подобрувањето на изгледот на форумот ... ме биндисува жолтата боја на буквите geek
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyПет 19 Јун 2009, 1:23 am

Јас до сега сум задоволен со променетото, богами малку и уморен и ми се пуше ( ги откажав пред 5-6 дена ) и ај лека ноќ ви пожелувам на сите .

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyПет 19 Јун 2009, 1:29 am

GokaGrozni напиша:
Јас до сега сум задоволен со променетото, богами малку и уморен и ми се пуше ( ги откажав пред 5-6 дена ) и ај лека ноќ ви пожелувам на сите .

Пак ли бе ??? и ја пробам по кој знае кој пат ама засега не ми успева, многу успех !!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyПет 19 Јун 2009, 1:35 am

GokaGrozni напиша:
Јас до сега сум задоволен со променетото, богами малку и уморен и ми се пуше ( ги откажав пред 5-6 дена ) и ај лека ноќ ви пожелувам на сите .

Ајде, лека ноќ Smile

И немој да сонуваш цигари geek
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyПет 19 Јун 2009, 2:08 am

Здраво и од мене,колку да се пријавам...
Ми се допаѓа променава а и бојава на буквиве,сега некако легнаа на позадинава!
Браво Благодарам Благодарам Благодарам
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 EmptyСаб 20 Јун 2009, 4:13 pm

Драга моја темо ТУПАЛКА ( повторно ) јас денес се продуховив малку, укопчав дека оваа Фаце Буковски е стварно стар покварењак.

My Brazilian name. It is Fuckinho! =џабе ми, ке заглавам во превод
My Bosnian name. It is Kreten! =таму воопшто не смеам да одам
My Super hero name. It is No Mercy! =за тоа сум на FACEBOOK
Горан took the Are you normal?-quiz and the result is Crazy! =ваљда `и за тоа
My Pirate name. It is Roche Brasiliano! =џабе ми, нАли таму не смеам да одам
My Mobster name. It is The Blossom! =цветак зановетак, `ба ти мафијашо

ПС.Ах да и собирам ЛОЛИХИПОВИ ( лижавчиња ) .. просто да не поверуваш.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 4 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 14Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: