ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
АвторПорака
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 1:15 am

GokaGrozni напиша:
Конзервирани Question Question

Да бе, тие „Ева“ ги има сега и со лимон, со луто пиперче, со..... Ма разни комбинации!


Лелеееее, баш ми се пријадоааааааа........... Зајко скок
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 1:18 am

И така, овај.... Цаци Паковска на Стилистимо тукушто рече: „Облеката говори за вас повеќе отколку што може да си замислите.“ А бидејќи јас сум во пижами, облеката говори дека треба да се спие.

Добра ноќ! :0sleeping:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 1:21 amWho am I to disagree?

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
VoniVaraS
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 217
Локација : Скопје
Регистриран на : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 1:22 am

Добро вечер.

Од муабетот ништо не ви разбрав ама се изнасмеав.

И што ви беше мабетот тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 1:27 am

VoniVaraS напиша:
Добро вечер.

Од муабетот ништо не ви разбрав ама се изнасмеав.

И што ви беше мабетот тра-ла-ла
Види, они са двајца браќа, жена му на едниов идеше на фризер карши Собрание, и шурата на едниот стално пцуеше на јужна... тра-ла-ла тра-ла-ла тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 1:31 am

да, да така е, и овој го вати онега како дува трева ( пиф-паф-пуф )

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 1:32 am

Бе Перо напиша:
VoniVaraS напиша:
Добро вечер.

Од муабетот ништо не ви разбрав ама се изнасмеав.

И што ви беше мабетот тра-ла-ла
Види, они са двајца браќа, жена му на едниов идеше на фризер карши Собрание, и шурата на едниот стално пцуеше на јужна... тра-ла-ла тра-ла-ла тра-ла-ла
...аааа... и дека земјата е елипсоидна Smile
а на покерО ги сардисав

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 1:34 am

SiNaPsA` напиша:
Бе Перо напиша:
VoniVaraS напиша:
Добро вечер.

Од муабетот ништо не ви разбрав ама се изнасмеав.

И што ви беше мабетот тра-ла-ла
Види, они са двајца браќа, жена му на едниов идеше на фризер карши Собрание, и шурата на едниот стално пцуеше на јужна... тра-ла-ла тра-ла-ла тра-ла-ла
...аааа... и дека земјата е елипсоидна Smile
а на покерО ги сардисав

На покеро ги САРДИСА како САРДИНИ или САРДУЊИ?? тра-ла-ла тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 1:38 am

Бе Перо напиша:


На покеро ги САРДИСА како САРДИНИ или САРДУЊИ?? тра-ла-ла тра-ла-ла
Ко САРДЕЛИ тра-ла-ла

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 1:50 am

И јас од утре не пушам цицари тра-ла-ла alien

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 1:54 am

GokaGrozni напиша:
И јас од утре не пушам цицари тра-ла-ла alien
... и ја не пијам лимунада од портокал Smile

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 2:08 am

Ојдов јас. пилко

Спијте убаво и пазете се од Чак Норис.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 9:19 pm

Бе Перо напиша:
.. и пазете се од Чак Норис.
Тој вежба на ОРБИТ-ТАК, сум го видел на TV !!

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 28 Мај 2009, 9:24 pm

GokaGrozni напиша:
Бе Перо напиша:
.. и пазете се од Чак Норис.
Тој вежба на ОРБИТ-ТАК, сум го видел на TV !!
Мхм, и кога вежба предизвикува глобално затоплување. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 01 Јун 2009, 1:42 am

Бе Перо напиша:
GokaGrozni напиша:
Бе Перо напиша:
.. и пазете се од Чак Норис.
Тој вежба на ОРБИТ-ТАК, сум го видел на TV !!
Мхм, и кога вежба предизвикува глобално затоплување. Smile
Чак е фатен жив на дело како пие скопско.

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 04 Јун 2009, 12:33 am

SiNaPsA` напиша:

Чак е фатен жив на дело како пие скопско.
Многу е битно да се спомне, ПОСЛЕ 7. тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 04 Јун 2009, 1:01 am

Бе Перо напиша:
ПОСЛЕ 7. тра-ла-ла
А кој ке му забрани, Жан Клод Ван Дам, па тој сите четворица ке ги намачка на лебче не збори бе

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
VoniVaraS
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 217
Локација : Скопје
Регистриран на : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 04 Јун 2009, 1:59 am

Цитат :
А кој ке му забрани, Жан Клод Ван Дам, па тој сите четворица ке ги намачка на лебче

Ааа Гока мислам дека си грешка, двајца се. Smile
Жан Клод е силниот а Ван Дам е брат му, оној што му ја скршија кичмата ти текнува. Па овој Жан Клод се навежба и знаеш после ... тра-ла-ла пак нешто плеснав
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 04 Јун 2009, 2:12 am

VoniVaraS напиша:
Цитат :
А кој ке му забрани, Жан Клод Ван Дам, па тој сите четворица ке ги намачка на лебче

Ааа Гока мислам дека си грешка, двајца се. Smile
Жан Клод е силниот а Ван Дам е брат му, оној што му ја скршија кичмата ти текнува. Па овој Жан Клод се навежба и знаеш после ... тра-ла-ла пак нешто плеснав
А неофицијални извори потврдуваат дека Жан Клод вежбал во иста теретана со Роки 1, Роки 2 и Роки 3 во прва смена, а во втора смена со Рамбо 1, Рамбо 2, Рамбо 3, Рамбо 4 и Рамбо 5 Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 04 Јун 2009, 2:15 am

Кога почнаа финтиве со Чак Норис (пред 3-4 години), слични „факти“ имаше и за Вин Дизел, Брус Вилис, Жан Клод ван Дам, Брус Ли и такви слични персони што се добри во боречки вештини. Smile
Арно ама, само зезањата за Чак останаа. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 04 Јун 2009, 2:19 am

Бе Перо напиша:
Кога почнаа финтиве со Чак Норис (пред 3-4 години), слични „факти“ имаше и за Вин Дизел, Брус Вилис, Жан Клод ван Дам, Брус Ли и такви слични персони што се добри во боречки вештини. Smile
Арно ама, само зезањата за Чак останаа. Smile
Чак мислам може да го наследи само Џек Бауер од серијата 24, тој и од мртвите се враќа и куршуми го промашуваат и ги поседува сите боречки вештини од Кунг Фу до Реален Аикидо Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Чет 04 Јун 2009, 10:54 am

Ве читам, и се плашам, да не го налутиме КУВАРОТ .. оној што се тепаше со тавчињата .


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Саб 06 Јун 2009, 11:47 pm

Сезоната во дворчето ми почна, кој е за шопска и домача, бујрум Smile

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 09 Јун 2009, 2:38 am

Venco напиша:
Сезоната во дворчето ми почна, кој е за шопска и домача, бујрум Smile
Јас сум и за едното и за другото. Smile

Ама нигде ве нема бре, куде сте (што би рекол GG) ?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 09 Јун 2009, 11:46 pm

[quote="Бе Перо"]
Venco напиша:


Ама нигде ве нема бре, куде сте (што би рекол GG) ?

На иста локација и со исти реквизити од Гавриловиќа ... она Бујрум останува Тоо
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 14Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: