ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Пола/Пола

Go down 
АвторПорака
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Пола/Пола   Пет 19 Јун 2009, 11:47 pm

Нова тема од забавен карактер, со можеби некомпактибилно име ( вториот предлог ми е ЦЕЛО Е КОГА ИМА СЕ )
Во оваа тема драги мои пријатели ке обработуваме се нешто на кое му следи паар, нешто без кое ( оваа првово нешто ) не би се замислило.
Сите тие нешта што ги повржуваат сврзниците и и + .. .. итн, нешто како што викамо ми у Куманово тема за г`с и гаќе

Пример # 1 Beavis and Butthead


Пример # 2 Кока Кола и лед


Пример # 3 Ј.Б.Тито и М.Пијаде


Пред се ви посакувам убава забава и креативни постови

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Пет 19 Јун 2009, 11:55 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Месен нарезок ( МИК ) и Вегета   Пет 19 Јун 2009, 11:52 pm


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Пола/Пола   Саб 20 Јун 2009, 2:20 pm


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
VoniVaraS
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 217
Локација : Скопје
Регистриран на : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Смедеревка + Пелистерка = Шприцер :)   Саб 20 Јун 2009, 2:37 pm

+

Ова е едно најконзумираните ПОЛА-ПОЛА преку лето. Smile
(а имаше и еден “мега-хит“ со овој наслов ;) )[/quote]
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: 1987-1997   Саб 20 Јун 2009, 3:18 pm

www.answerbag.com/images/answers/149041/445899/tmb_Ampersand.jpg" border="0" alt="" />

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Пола/Пола   Саб 20 Јун 2009, 9:41 pm

СО
(ДЕСЕТКА СО КРОМИД)
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Пола/Пола   Нед 21 Јун 2009, 12:10 am


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Пола/Пола   Нед 21 Јун 2009, 5:40 pm

1-Сарма и лук
2-
Statler and Waldorf

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Пола/Пола   Нед 21 Јун 2009, 9:11 pm

&
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Пола/Пола   Нед 21 Јун 2009, 9:16 pm

+
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Пола/Пола   Сре 24 Јун 2009, 12:48 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Пола/Пола   Саб 27 Јун 2009, 4:39 pm


+

=

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Пола/Пола   Чет 16 Jул 2009, 11:02 pm


AND

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Пола/Пола   Пет 17 Jул 2009, 1:54 pm&


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Пола/Пола   Нед 01 Ное 2009, 9:52 pm

&

П.С. Комбинација звана - Мајка на сите (зимски) антивируси или Скратено: МСА Smile

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пола/Пола   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пола/Пола
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: