ФОРУМОТ Е НАШ
Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
АвторПорака
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:13 am

Билјана напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
ostaj go guboksot daj posluzi nesto! :D

Не може, ке ми ја сменат Цеца после.. држ се добро држ се добро Викинг

:lol: :lol: :lol:
Koj smee da ja smeni Ceca???
Stavi samo slika od Cak Noris i nikoj nema da go cepka guboksot! тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:19 am

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Aa06d6beb0d235fbaa9ee1f68e8e762e

Ај од мене и едно шампањско за 5-те двојки (22222) ... постови нели .... Честито !!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
Dadeto

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:21 am

Билјана напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
ostaj go guboksot daj posluzi nesto! :D

Не може, ке ми ја сменат Цеца после.. држ се добро држ се добро Викинг

:lol: :lol: :lol:

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 29ggbde
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:24 am

Dadeto напиша:
Билјана напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
ostaj go guboksot daj posluzi nesto! :D

Не може, ке ми ја сменат Цеца после.. држ се добро држ се добро Викинг

:lol: :lol: :lol:

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 29ggbde

Даде де прашај го типов, знае ли да крои лоза ??? lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:29 am

Ajde site na masa!!!!!!!!
Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Buygreen-bravespace-hollow-dining-table
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:30 am

Шипка има? А кафез?

:lol: :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:31 am

Леле Скарлет кај ја најде ц ц ц , ја ако се качам на оваа масата ке биде како згазната жаба :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:32 am

Bile i taka si do guboksot daj te molam pusti ja "Nek puknu dusmani"! :hagreen: :hagreen: :hagreen:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:34 am

Scarlett O'Hara напиша:
Bile i taka si do guboksot daj te molam pusti ja "Nek puknu dusmani"! :hagreen: :hagreen: :hagreen:

А масата иста ?? ... :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
Dadeto

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:34 am

More Venci ....
neznae ama ke nauci... geek

Bile menjaj masa..
vaa ako se kacam ke ja skrsam geek
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:36 am

Venco напиша:
Леле Скарлет кај ја најде ц ц ц , ја ако се качам на оваа масата ке биде како згазната жаба :hayel: :hayel:
Eve za tebe Venco Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Coffee-table
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:38 am

За Венцо челична некоја маса ..да не дојде инспекција ќе рече жаби лежат по подовите! :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:39 am

Тоооо ЦЕЦО ајде сеа сите на маса ц ц ц ц ....бати масата тоа е маса, разбираш :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:40 am

Ovaa ako ne go izdrzuva togas neka ne skoka mnogu da ne napukne podot! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:45 am

Scarlett O'Hara напиша:
Ovaa ako ne go izdrzuva togas neka ne skoka mnogu da ne napukne podot! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


Сакарлет масата е супер, само оздола да е и бетонска плоча ке биде од Гавриловиќа
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:49 am

Venco напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Ovaa ako ne go izdrzuva togas neka ne skoka mnogu da ne napukne podot! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


Сакарлет масата е супер, само оздола да е и бетонска плоча ке биде од Гавриловиќа
Da be i armatura 12ka! :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:52 am

Супер..ќе го попуштам гласов на музиката сега чим е така.. :nesto muzice: :nesto muzice: Смешниот танц
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
Dadeto

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 4:07 am

ALOOOOOOOOOOOOOOOO
ima nekoj tuka sto saka da spie ..
pozapri toa muzikata..
da ne vi viknam POLICE-to :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 5:09 pm

Еве за фановите на "Depeche Mode", концерт во Софиа на 18 мај 2009 година на стадионот “Васил Левски“ .... Цени: Терен 1250 ден, Трибини: 1450, 1750 и 2050 ден. Превоз плус виза 1850 ден.
Пријавување и информации на тел. 070 240 562 !
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 5:20 pm


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 7:29 pm

I na AC-DC epten mi se odi!
Noviot album im e epten dobar!
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 9:35 pm

И сега кај да одам ? На Ушче или во Бугарија? :shock:
Не ја сакам Бугарија ама ич

:x
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 11:45 pm

Билјана напиша:
И сега кај да одам ? На Ушче или во Бугарија? :shock:
Не ја сакам Бугарија ама ич

:x

Ти дојди си во Штип, тука Раде Рогажоров ке ни пее на увце lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyЧет 26 Мар 2009, 11:52 pm

Добро вечер...
Венцо те гледам онлајн...шо че се напиемо вечерва?
Ја ли со каве ќе му ја кренеме или со поезија? Smile

..............................................................................................................................................
Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 EmptyПет 27 Мар 2009, 12:17 am

SiNaPsA` напиша:
Добро вечер...
Венцо те гледам онлајн...шо че се напиемо вечерва?
Ја ли со каве ќе му ја кренеме или со поезија? Smile


Сики добра вечер, ами за кафе да не е касно ... ај по една домашна за пред спање живели
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Sponsored content
Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот   Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот - Page 6 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кафе муабети и дружење во Атриум-от на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 18Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: