ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Само за смеење.....

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Вто 24 Фед 2009, 1:08 am

Scarlett O'Hara напиша:
Ne se plasi Be Pero ne e za tebe za Shekspir e! :hayel:
Шекспир стварно покажувал „онакви“ склоности према истиот пол, а со предметов, тие сомнежи ми се потврдија. :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Вто 24 Фед 2009, 2:00 am

Бе Перо напиша:
eftimoskatb напиша:


А стварно, каков е тој специјален к... за Шекспир??????? :hayel: :hayel: :hayel:
Не знам, ама знам дека тој предмет не го зимам јас. lol! lol! lol! lol! :hayel: :hayel: :hayel:

Ауууу, без тој к.... - џабе ти е факултетот! lol! lol! lol!


Мислам, специјален си е специјален.... geek
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Вто 24 Фед 2009, 2:03 am

Vidi sto te sovetuva profesorkava! :hayel: :hagreen:
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Вто 24 Фед 2009, 6:48 pm

Добро Бе Перо, ами женските како ќе полагаат? scratch
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Вто 24 Фед 2009, 6:53 pm

[img]
[
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Сре 25 Фед 2009, 9:31 pm

На анкета на К-15 ТВ:

- Доколку имате Аладинова ламба, кои би биле вашите три желби?

- Аладинова ламба....тоа е онаа што ја рекламираат?

lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Сре 25 Фед 2009, 9:44 pm

Бе Перо напиша:

- Аладинова ламба....тоа е онаа што ја рекламираат?

lol! lol! lol!

„М-м, Шехерезеда ни е презентерка. Ако ја нарачате во рок од половина час, Духот ќе ви исполни специјална желба.“

geek
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Пет 27 Фед 2009, 6:10 pm

Значи и човеков си инсталирал патриотски софтвер, на мое прашање-имаш фискална исто како у Европа, следува одговор-таму нема леблебија.
:hagreen: :hayel: :hagreen:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Саб 28 Фед 2009, 1:27 am

Хи-хи , нема 18 % ДДВ ИзненаЃеЊе
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Саб 28 Фед 2009, 12:52 pm

ama vazno ima makedonski prizvod.. LEBLEBIA :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Пет 06 Мар 2009, 3:18 am

Сликава не е смешна, ама пошто нема кај да ја поставам, ќе си ја ставам тука оти многу ми се свиѓа!!


Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Нед 08 Мар 2009, 11:45 pm

Dadeto напиша:
lele i potpisot mi go namalilе :hayel: :hayel: :hayel:


Арно шо си женско Даде, инаку и друго ќе ти намалиле тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Саб 14 Мар 2009, 5:11 pm

Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Сре 25 Мар 2009, 11:54 pm


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Чет 26 Мар 2009, 1:37 am

hahha sinapsa :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Чет 26 Мар 2009, 2:25 am

:hagreen: :hagreen: Аплауз Аплауз Аплауз Аплауз
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Чет 26 Мар 2009, 2:29 am

:hagreen: :hagreen: :hagreen: :hagreen: :hagreen:

Шо и ја така не пишав...! :hagreen: :hagreen:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Чет 26 Мар 2009, 2:33 am

Ама и овој под реден број 7 не е мачји кашаљ ?!!


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Чет 26 Мар 2009, 2:37 am

Море мачји кашаљ е ..и немој така да го понижуваш Чаки да ни ни дојде на форумов..кој ќе има муда да го банира после :hagreen: :hagreen:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
.:TINA:.
Тупаџија
Тупаџија


Број на мислења : 1
Локација : Macedonia
Регистриран на : 2009-03-27

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Пет 27 Мар 2009, 7:53 pm

HAHAHA se iznasmeav citajki gi prethodnite postovi, zakon se site... 🆒 :1kiss: ⭐ ⭐
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Пет 27 Мар 2009, 9:01 pm

.:TINA:. напиша:
HAHAHA se iznasmeav citajki gi prethodnite postovi, zakon se site... 🆒 :1kiss: ⭐ ⭐

Тина, добро дојде на Форумот наш, и твој од денес, нели Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Саб 28 Мар 2009, 12:52 am

.:TINA:. напиша:
HAHAHA se iznasmeav citajki gi prethodnite postovi, zakon se site... 🆒 :1kiss: ⭐ ⭐

хаха кажи кажи а? 🆒
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Саб 28 Мар 2009, 2:52 am

Klipcevo e odamna no ne mozam da ne se nasmeam koga gi gledam!
:D
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Нед 29 Мар 2009, 1:03 am

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   Нед 29 Мар 2009, 8:56 pm

Македонски/битолскиМакедонски: "Дали има некаков проблем?"
Битолски: "Ако треба, шо треба?"

Македонски: "Биди повнимателен."
Битолски: "Еј, сеј да не те зеам еднаш в`ум."

Македонски: "Криво ми е."
Битолски: "Леле, ќе си манам клоца еј"

Македонски: "Не се занесувај!"
Битолски: "Не влегвај бе"

Македонски: "Не забегувај!"
Битолски: "Не искључвај бе"


:hayel: :hayel:

Македонски: "Дечкото вози лудо."
Битолски: "Кај ојш да ти е*ам жената."

Македонски: "Зошто си толку наврнат"
Битолски: "Шо си бе ко к*р претинкан."

Македонски: "Не е компентентен."
Битолски: Нема фаца бе тој.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Само за смеење.....   

Вратете се на почетокот Go down
 
Само за смеење.....
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: