ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 01 Фед 2009, 3:56 am

Јас ќе го гледам, само да не ме фати вирусот тука ќе бегам ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Dfdd23e9a24bdbd0b115ae08eccd201d
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 01 Фед 2009, 4:59 pm

ImaT nekoj???:D
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 01 Фед 2009, 5:11 pm

Scarlett O'Hara напиша:
ImaT nekoj???:D

Имет, имет Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 01 Фед 2009, 5:28 pm

Samo jas i ti na forumov.:D
Bile cudno ja nema :lol: :lol: :lol: Suspect
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 01 Фед 2009, 5:42 pm

Scarlett O'Hara напиша:
Samo jas i ti na forumov.:D
Bile cudno ja nema :lol: :lol: :lol: Suspect

Она го освојува Солун lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 01 Фед 2009, 5:48 pm

Да да.При крај сум ..со цвеќиња ме пречекаа за ослободувањето :MK: :MK:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 01 Фед 2009, 5:50 pm

Билјана напиша:
Да да.При крај сум ..со цвеќиња ме пречекаа за ослободувањето :MK: :MK:
Sto ti e telepatija :shock: :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 01 Фед 2009, 5:55 pm

Билјана напиша:
Да да.При крај сум ..со цвеќиња ме пречекаа за ослободувањето :MK: :MK:

Читам пред некој ден во весник, за Скопјани Штип станал како Солун ??!! и читам понатаму, организирано со автобуси иделе Скопјани на шопинг во Штип по евтин текстил и кондури, не ги спомнале само пастрамалиите ... тууу, ма и Трст не ни е рамен
lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 01 Фед 2009, 6:04 pm

Е? Па ја во Штип да не сум отишла scratch


:lol: :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 01 Фед 2009, 7:15 pm

Венцо, во Велес идат за пастрмајлии а во Баргала по чевли geek вежбај малку вежбај малку
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 01 Фед 2009, 7:18 pm

Билјана напиша:
Венцо, во Велес идат за пастрмајлии а во Баргала по чевли geek вежбај малку вежбај малку

туф, туф, у Велес по бардаци не идат а камоли пак по пстрамајлии geek geek geek
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
Dadeto

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyПон 02 Фед 2009, 2:44 am

pa bardacite gi izvezuvame ... :roll:
oj pobaraj u Stip na pazar ke najdes :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyПон 02 Фед 2009, 5:50 pm

Еве ме мене да ве поздравам и да ви кажам дека ќерка ми наполни 6 годинки вчера и така...Беше весело,бучно со полно деца што рипаат,викаат и пеат вежбај малку :nesto muzice: нешто музиче 1 јуху-јуху-јее јупи-ја-ее ,сечевме торта,дувавме свеќи...и еве сега најдов малкуцка време да ве ѕирнам,гледам некој проблем од техничка природа сте имале :virus:
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyПон 02 Фед 2009, 5:53 pm

Е па нека и е среќен роденденот на Делфина..гооолема да расте и да биде се попаметна јупи-ја-ее јупи-ја-ее јупи-ја-ее
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyПон 02 Фед 2009, 6:01 pm

Билјана напиша:
Е па нека и е среќен роденденот на Делфина..гооолема да расте и да биде се попаметна јупи-ја-ее јупи-ја-ее јупи-ја-ее
Благодарам Биле,како беше онаа шовинистичка поговорка`убава на мама,паметна на тато` Размислувачот scratch Духовито
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyПон 02 Фед 2009, 6:12 pm

Е баш шовинистичка :%tZ*/@~Ж lol! .Туку сега се смени времето нема да живееме во пусто турско-балкански менталитет. Нека е -Убава на мама, паметна и снаодлива пак на мама тооооооо ;) ;)

Тончи не ме пукај ама денес жените го вртат светот ИзненаЃеЊе
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyПон 02 Фед 2009, 7:03 pm

Билјана напиша:
Е баш шовинистичка :%tZ*/@~Ж lol! .Туку сега се смени времето нема да живееме во пусто турско-балкански менталитет. Нека е -Убава на мама, паметна и снаодлива пак на мама тооооооо ;) ;)

Тончи не ме пукај ама денес жените го вртат светот ИзненаЃеЊе
то поштуем Аплауз
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyПон 02 Фед 2009, 9:30 pm

Далила напиша:
Билјана напиша:
Е баш шовинистичка :%tZ*/@~Ж lol! .Туку сега се смени времето нема да живееме во пусто турско-балкански менталитет. Нека е -Убава на мама, паметна и снаодлива пак на мама тооооооо ;) ;)

Тончи не ме пукај ама денес жените го вртат светот ИзненаЃеЊе
то поштуем Аплауз


Околу муабетов, ЕДНОСТАВНО МОРА ДА ГО ВИДИТЕ ОВА!!!! :hayel: :hayel:

http://www.on.net.mk/default-MK.asp?ItemID=ED2803530FD15C4D92FD88A89F9FC2D4


Не можам да се сопрам од смеење, солзи ми потекоа :hagreen: :hagreen:

(И драгите родители да ја проверат темата Хепи Брдеј Smile Smile )
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyПон 02 Фед 2009, 9:40 pm

Лоша ГАНЏА :dj:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyПон 02 Фед 2009, 9:40 pm

:hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: Тања линков ме изнасмеа. А ги виде ли водителиве солзи им течеа од смеа не можеа да ја довршат емисијата. Сирота баба кој знае шо доживеала во детството па сега нормално и е тепачка :roll: :roll: А-у не можам да се изнасмеам од водителиве , ја да бев водител таму ќе ме избркаа од работа одма :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyПон 02 Фед 2009, 10:16 pm

Билјана напиша:
:hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: Тања линков ме изнасмеа. А ги виде ли водителиве солзи им течеа од смеа не можеа да ја довршат емисијата. Сирота баба кој знае шо доживеала во детството па сега нормално и е тепачка :roll: :roll: А-у не можам да се изнасмеам од водителиве , ја да бев водител таму ќе ме избркаа од работа одма :hayel: :hayel: :hayel:

Јас и од нив најмногу се смеев!!!
Бабата ко баба, ај нема везе, нека си мисли шо сака, ама тој водителот и гостинката - МЕ РАЗБОЛЕА!!! :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 03 Фед 2009, 12:36 am

Ete koj bil lekot za zenite! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 03 Фед 2009, 12:38 am

Ko krave neodgojene! :hayel: :hagreen:
Na ovaa sinot sigurno i go tepaat! :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 03 Фед 2009, 1:16 am

Ако за жените мисли така за мажите што пушат и пијат тогаш-бесење??? Туго-Леле Туго-Леле lol! lol!

Види го ма водителов колку се смее не може да ја одјави емисијата Туго-Леле
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 03 Фед 2009, 1:20 am

Билјана напиша:
Ако за жените мисли така за мажите што пушат и пијат тогаш-бесење??? Туго-Леле Туго-Леле lol! lol!

Види го ма водителов колку се смее не може да ја одјави емисијата Туго-Леле
Jas da bev ke prsnev ova ne se izdrzuva!!! тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: