ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Next
АвторПорака
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 3:43 am

Далила напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Далила напиша:
Значи ти Скарлет си го пронајде Рет Батлер Срценца
Da.da tuka e i nema beganje veke!
Vie Dalila da ne gledavte South park so kerkickata? тра-ла-ла
Море тоа ќе беше крајна мерка ако не заспиеше,да знаете дека денешниве деца се борат да не заспијат,и двете ми пискаа до 12.30 Викинг Ѕид
Mi objasno Tonci kakva vi e situacijata doma :D
Kaza deka bila budna za da go gleda crtanot,a jas pak prasuvav kaj go pronasla! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 3:44 am

Цитат :
Не-не, оној еден.... На Хелена и’ е помошник, или така нешто. Го викаат „Куроглавиот“ lol!

Аларм,модератори овде имаме безобразен збор Позеленех
Употребата на описни зборови такозвани “ЕПИТЕТИ“ е дозволена. :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 3:45 am

Ајде добра ноќ и од мене. 1,2,3,4,5 zzzzz

Утре се надевам се читаме после победата над Србија.

Поздрав.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 3:46 am

Далила напиша:
eftimoskatb напиша:
Билјана напиша:
Чао ОПИНОК фала на палачинките .

Тој Зоки готвачот ли е?Имам слушнато дека на премиерО му бил личен готвач хи-хи

Не-не, оној еден.... На Хелена и’ е помошник, или така нешто. Го викаат „Куроглавиот“ lol!
Аларм,модератори овде имаме безобразен збор :hagreen:
Lele Tanjaaaaa :oops: :oops: :oops: lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 3:47 am

Dobra nok Be Pero!
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 3:47 am

Модератори: GokaGrozni, Morpheus, СтончиС, SiNaPsA`, eftimoskatb

Нив им е дозволено 8)
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 3:48 am

Да беее сите си легнавте сега ќе мора Саут Парк да гледам .Јас сум возрасна за мене се тие.. јуху-јуху-јее Туго-Леле Смешниот танц Смешниот танц
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 3:52 am

Билјана напиша:
Модератори: GokaGrozni, Morpheus, СтончиС, SiNaPsA`, eftimoskatb

Нив им е дозволено 8)
Прави што поп вика,не прави што поп прави :hide:
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 3:54 am

Ај и јас отидов,се ме болит,да си прилегнам малку :spanko:
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 3:56 am

Далила напиша:
Ај и јас отидов,се ме болит,да си прилегнам малку :spanko:

Де бе? Баш сакав да ти понудам една партија шах (на пример) Smile_smoker:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 4:10 am

Чисто информативно-Прееска на финалето на Пирамида учествуваа-Аце Коцевски,Фуфо и Бојо Андрески и поради "презафатеност на линијата за гласање" победија сите тројца :roll:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Wili
Тупаџија
Тупаџија


Број на мислења : 2
Локација : Base 211
Регистриран на : 2009-01-27

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 7:34 am

Епа,ајде поздрав до сите,во овие рани утрински часови,као за почеток. :bom:

See ya Smile
Вратете се на почетокот Go down
Wili
Тупаџија
Тупаџија


Број на мислења : 2
Локација : Base 211
Регистриран на : 2009-01-27

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 7:38 am

BTW,а некој да ми каже како да поставам слика на профил,можит?

Tnx in advance. Smile 1,2,3,4,5 zzzzz :spanko:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 2:06 pm

Wili напиша:
Епа,ајде поздрав до сите,во овие рани утрински часови,као за почеток. :bom:

See ya Smile


Добро дојде Вили .... ааа тебе те немаше, бога ми пола година хехе, за аватар идеш у профил, па тамо у аватар, па browse бираш сликича и си поставуваш, едноставно. Поздрав и се читаме Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 4:54 pm

Добродојде Вили! Пријатен престој на форумов! cheers

Само што се испративме со весело кумановско друштво, кое претходно било и кај Тончи. :D
На кратко беше, ама ќе има и part 2,3,4,5............
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 5:21 pm

Welcome Вили, ако си нашиот Вили, а ако не си пак Welcome
cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 10:31 pm

Wili напиша:
BTW,а некој да ми каже како да поставам слика на профил,можит?

Tnx in advance. Smile 1,2,3,4,5 zzzzz :spanko:

Ехеееееј, па тоа си ти! вежбај малку вежбај малку

Редно беше, одамна те нема.... ДОБРО ДОЈДЕ! cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 10:32 pm

Scarlett O'Hara напиша:
Далила напиша:
eftimoskatb напиша:
Билјана напиша:
Чао ОПИНОК фала на палачинките .

Тој Зоки готвачот ли е?Имам слушнато дека на премиерО му бил личен готвач хи-хи

Не-не, оној еден.... На Хелена и’ е помошник, или така нешто. Го викаат „Куроглавиот“ lol!
Аларм,модератори овде имаме безобразен збор :hagreen:
Lele Tanjaaaaa :oops: :oops: :oops: lol! lol! lol!

Ама не...Ама зош....Ама па..... Ама јас НИШТО, така си беше! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 27 Јан 2009, 10:55 pm

За цитиран безобразен збор не важи алармот, инаку денес се дружев со СтнчиС и Бе Перо Многу сме ЈАКИ

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Сре 28 Јан 2009, 12:16 am

GokaGrozni напиша:
За цитиран безобразен збор не важи алармот, инаку денес се дружев со СтнчиС и Бе Перо Многу сме ЈАКИ

1. Кај се најдовте?

И 2. Зашо не викате, бе!? :saberfight:
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Сре 28 Јан 2009, 12:24 am

eftimoskatb напиша:
GokaGrozni напиша:
За цитиран безобразен збор не важи алармот, инаку денес се дружев со СтнчиС и Бе Перо Многу сме ЈАКИ

1. Кај се најдовте?

И 2. Зашо не викате, бе!? :saberfight:
Ovie samo masko drustvo se sobrale!
C c c
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Сре 28 Јан 2009, 12:48 am

Scarlett O'Hara напиша:
eftimoskatb напиша:
GokaGrozni напиша:
За цитиран безобразен збор не важи алармот, инаку денес се дружев со СтнчиС и Бе Перо Многу сме ЈАКИ

1. Кај се најдовте?

И 2. Зашо не викате, бе!? :saberfight:
Ovie samo masko drustvo se sobrale!
C c c

Сексот и градот, само во машка верзија geek
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Сре 28 Јан 2009, 1:12 am

Тања, ми текна на тебе, ама ми текна и дека беше на работа во тоа време. :D
Ќе те викнев, немој вака сеа со ниски удари.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Сре 28 Јан 2009, 1:19 am

Бе Перо напиша:
Тања, ми текна на тебе, ама ми текна и дека беше на работа во тоа време. :D
Ќе те викнев, немој вака сеа со ниски удари.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Знаев дека ќе си го добијам за она „сексот и градот“ :hayel: :hayel:

Ок-ок, денес бев и со тие „растрчувачките“ обврски, па којзнае и дали ќе можев да дојдам. Во секој случај, со еден збор - другпат ако не сте викнале, ќе ве скршам lol! Викинг
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Сре 28 Јан 2009, 1:21 am

eftimoskatb напиша:

Сексот и градот, само во машка верзија geek

Бе Перо на што личи ова а, машко сепаришање lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 43 of 44Отиди на страна : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: