ФОРУМОТ Е НАШ
Ретро 2008 - Page 2 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 Ретро 2008

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyСре 31 Дек 2008, 1:20 pm

SiNaPsA` напиша:
Сега е точно Сре 31 Дек 2008 - 10:41
Настани за 2008 година.
[b]1. Пред околу 8 часа станав ВУЈКО. На свет дојде машко дете.


Ехееееее, па тоа е баш новогодишно пакетче!!! јупи-ја-ее јупи-ја-ее

Да е живо и здраво и да биде умно и добар човек како вујко му!!! cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyСре 31 Дек 2008, 1:28 pm

eftimoskatb напиша:
SiNaPsA` напиша:
Сега е точно Сре 31 Дек 2008 - 10:41
Настани за 2008 година.
[b]1. Пред околу 8 часа станав ВУЈКО. На свет дојде машко дете.


Ехееееее, па тоа е баш новогодишно пакетче!!! јупи-ја-ее јупи-ја-ее

Да е живо и здраво и да биде умно и добар човек како вујко му!!! cheers cheers cheers
Благодарам Тања за честитката, поубаво новогодишно пакетче не можев да добијам Благодарам

..............................................................................................................................................
Ретро 2008 - Page 2 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyСре 31 Дек 2008, 1:35 pm

SiNaPsA` напиша:

1. Пред околу 8 часа станав ВУЈКО. На свет дојде машко дете.
2. Дипломирав на Факултетот за Бизнис Администрација.
3. Ве упознав вас драги форумџии.
4. Останав со еден заб помалку (6-ка)

Оооо Вујче СИКИ - честито, нека е жив и здрав внукот и .... чекај да фатам некое железо :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyСре 31 Дек 2008, 1:41 pm

Venco напиша:
SiNaPsA` напиша:

1. Пред околу 8 часа станав ВУЈКО. На свет дојде машко дете.
2. Дипломирав на Факултетот за Бизнис Администрација.
3. Ве упознав вас драги форумџии.
4. Останав со еден заб помалку (6-ка)

Оооо Вујче СИКИ - честито, нека е жив и здрав внукот и .... чекај да фатам некое железо :lol:
Благодарам Венцо, за убаво за арно да е, па и ти дедо да станеш и се` со ред. Благодарам

..............................................................................................................................................
Ретро 2008 - Page 2 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyСре 31 Дек 2008, 1:46 pm

SiNaPsA` напиша:
Venco напиша:
SiNaPsA` напиша:

1. Пред околу 8 часа станав ВУЈКО. На свет дојде машко дете.
2. Дипломирав на Факултетот за Бизнис Администрација.
3. Ве упознав вас драги форумџии.
4. Останав со еден заб помалку (6-ка)

Оооо Вујче СИКИ - честито, нека е жив и здрав внукот и .... чекај да фатам некое железо :lol:
Благодарам Венцо, за убаво за арно да е, па и ти дедо да станеш и се` со ред. Благодарам

хехехе ... абе кочи малку ебаго, млад сум ја за дедо :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyСре 31 Дек 2008, 2:30 pm

Сики, честито внуче! Да е живо и здраво и да расте големо! Каков крај на оваа година за тебе а? Браво, браво, браво! Ма што браво- БРАВИСИМО! cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyСре 31 Дек 2008, 3:41 pm

Бе Перо напиша:
Сики, честито внуче! Да е живо и здраво и да расте големо! Каков крај на оваа година за тебе а? Браво, браво, браво! Ма што браво- БРАВИСИМО! cheers cheers cheers
Благодарам уште еднаш Бе Перо. Да си дочекате и вие убави моменти Благодарам

..............................................................................................................................................
Ретро 2008 - Page 2 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyЧет 01 Јан 2009, 7:15 pm

Е да и да додадам во годината што помина, нашала-насмеа направив пола век живот јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyЧет 01 Јан 2009, 9:07 pm

Венци, златен јубилеј, браво! cheers

Мене изминатата година ми беше многу, многу успешна на професионален план, глава не можев да кренам од работа bounce lol! lol!
Се надевам дека и оваа ќе биде иста таква!
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyЧет 01 Јан 2009, 10:10 pm

eftimoskatb напиша:
Венци, златен јубилеј, браво! cheers

Мене изминатата година ми беше многу, многу успешна на професионален план, глава не можев да кренам од работа bounce lol! lol!
Се надевам дека и оваа ќе биде иста таква!

Ја ти пожелувам да ти се остварат овие желби ама и сите други ;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyПет 02 Јан 2009, 8:19 am

Последното ( подготовно ) тромесечие конечно вроди со плод = Ретро 2008 - Page 2 Stop_smoking1

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyПет 02 Јан 2009, 11:57 pm

GokaGrozni напиша:
Последното ( подготовно ) тромесечие конечно вроди со плод = Ретро 2008 - Page 2 Stop_smoking1
Поддршка, виртуелна и персонална и лична имплементација на горенаведениот план за подготовка. Стапува на сила во најблиска иднина Exclamation Exclamation Exclamation
Ретро 2008 - Page 2 Stop_smoking1

..............................................................................................................................................
Ретро 2008 - Page 2 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyСаб 03 Јан 2009, 3:06 am

GokaGrozni напиша:
Последното ( подготовно ) тромесечие конечно вроди со плод = Ретро 2008 - Page 2 Stop_smoking1
kolku?
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyСаб 03 Јан 2009, 3:09 am

Уште еднаш ќе кажам дека 2008-ма беше многу добра година за мене, а за 2009-та веќе си имам многу желби, се надевам дека барем некои од нив ќе ми се исполнат. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 EmptyЧет 05 Ное 2009, 3:01 am

Сега ја читам темава и си велам -ееј луѓе уште малку треба да пишуваме за 2009- и така ми се стави на ON ретроспективата,
-Таа година ги избравме да остваруваат, сега ги гледаме на реклами, остварија.
-Таа година стекнав многу пријатели а богами и непријатели.
-Таа година почнав со дистрибуција на калифорниски црви.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
Ретро 2008 - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ретро 2008   Ретро 2008 - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ретро 2008
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ОПШТО-
Отиди до: