ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Вто 16 Дек 2008, 2:10 am

Мислам дека ваква тема ни требаше уште од поодамна за да ги поздравиме новодојдените членови на форумот и да ги охрабриме да се вклучат со дискусии за темите на форумот. Како и тоа дека се еднакви со сите нас тука што сме веќе на форумот, бидејки овој форум е НАШ на сите веќе зачленети на него Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Вто 16 Дек 2008, 2:14 am

Еве на оваа тема пак да им посакам добродојде на новите членови, Марија и Србе Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Вто 16 Дек 2008, 2:28 am

И јас мислам дека секој добронамерник ќе биде прифатен и НЕ МОРА ДА СЕ СЛОЖУВА СО НАШИТЕ МИСЛЕЊА bounce
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Вто 16 Дек 2008, 4:12 am

Добре дојдовте пријатели живели

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Вто 16 Дек 2008, 4:13 am

Сепак ова е ФОРУМ отворен на кој можат да се кажат својте мислења, политика многу не разматраме и не не интересира ,а има многу теми во кој може човек да се пронајде и да се забавува... како и да е едно Големо добредојде на новите форумџии и нека не се срамуваат од нас пошто сите тука сме со отворено срце и спремни за дружба :rock band:
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Вто 16 Дек 2008, 4:27 am

Welcome to Туп-Туп

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Вто 16 Дек 2008, 2:00 pm

И пак ние си изнапишавме :lol:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Вто 16 Дек 2008, 6:28 pm

Гледам денес уште еден нов член на Туп-Туп
Добредојде elenapopova и уживај во темите на и ние сме негови

:MK: :MK: :MK:
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Вто 16 Дек 2008, 6:49 pm

Еве и од мене една добродошлица за Елена 🎅
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Вто 16 Дек 2008, 8:31 pm

Елена, да се послужам со дел од твојот речник(правник во профил)....правото на непроведливост на домот е апсолутно загарантиран право со закон(чл.243 од КЗ на РМ ако не се лажам).....тука на овој НАШ ФОРУМ, има уште едно поголемо право кое никој нема да ти го одземе...правото на слободна мисла, слободен говор, и сопствен став...правото на слобода е право кое во денешно време секој сака да го одземе и затоа е толку скапоцена слободата......добредојде и уште подобро не најде тука....раскомоти се и фрли дел од својот вишок кој те обременува и оди таму каде што најубаво ќе се снајдеш, а тука сме сите ние да ти помогнеме во тоа cheers ......Марија, за тебе само ми преостанува да ти препорачам, да ја контактираш Елена и заедно да се договорите да почнете да го газите овој пат тука и да почнете да билдате постови и да градите кули од пријателства :D
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Сре 17 Дек 2008, 2:52 am

Добредојде до Новиот член Елена,повели подели ги со нас твоите мислења cheers
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Чет 18 Дек 2008, 12:08 pm

Има еден нов член на форумов, чие партизанско име му е pure evil, свој домицил му е Куманово, и има 30 години од својот живот.....сите предуслови се исполнети за да го одржи нивото на комуникација кое го започнаа неговите сограѓани, како и високиот рејтинг кои тие го донесоа на овој форум јуху-јуху-јее .....добре дојде пријателе, драго ќе ми биде ако интерактивно се приклучиш кон малата група на луѓе, кои решија да мислат различно од остатокот на светот и баш затоа некои други им ја осудија мислата :D cheers
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Чет 18 Дек 2008, 2:33 pm

Добро дојде за новиот член на форумот pure evil, 🎅
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Чет 18 Дек 2008, 3:05 pm

Green Power напиша:
Има еден нов член на форумов, чие партизанско име му е pure evil, свој домицил му е Куманово, и има 30 години од својот живот.....сите предуслови се исполнети за да го одржи нивото на комуникација кое го започнаа неговите сограѓани, како и високиот рејтинг кои тие го донесоа на овој форум јуху-јуху-јее .....добре дојде пријателе, драго ќе ми биде ако интерактивно се приклучиш кон малата група на луѓе, кои решија да мислат различно од остатокот на светот и баш затоа некои други им ја осудија мислата :D cheers
Pure Evil само да ти пожелам едно големо добредојде на Туп-Туп , сето останато го кажа бате ГРИНИ ,поздрав !
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Саб 10 Јан 2009, 4:56 am

Најновиот регистриран член е Marijana & kometa и ние сме негови
ДОБРЕДОЈДОВТЕ

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Саб 10 Јан 2009, 5:38 am

Marijana... ДОБРЕДОЈДЕ на форумот !
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Саб 10 Јан 2009, 12:43 pm

ПОЗДРАВ ДО МАРИЈАНА И ДОБРО ДОЈДЕ НА ФОРУМОТ Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Сре 14 Јан 2009, 6:07 am

Нашите членови се испратиле точно 17329 мислења

Постојат b>63 регистрирани членови

Најновиот регистриран член е Ana..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Сре 14 Јан 2009, 4:35 pm

Добродојде за Ана Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Нед 01 Фед 2009, 5:41 pm

Добредојде за новата форумџика Sue :love:

Другарка ми е Срценца
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Sue
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 5
Локација : Finska
Регистриран на : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Нед 01 Фед 2009, 5:45 pm

Thanks a lot Smile .....
Вратете се на почетокот Go down
Sue
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 5
Локација : Finska
Регистриран на : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Нед 01 Фед 2009, 5:46 pm

Bile...fala sto mi kaza za ovoj forum.... da ja preneseme malku Makedonija i na sever ;)
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Нед 01 Фед 2009, 5:47 pm

Sue напиша:
Bile...fala sto mi kaza za ovoj forum.... da ja preneseme malku Makedonija i na sever ;)

Добро дојде Суе, и се надевам ке најдеш добро друштво и забава тука Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Нед 01 Фед 2009, 5:54 pm

Sue
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   Вто 03 Фед 2009, 2:10 am

Mujo напиша:
Епа дечки здраво ... Smile


п.с. Мојот прв пост на форумов .... ... вежбај малку
Добредојде Мујо. И да имаш уште мноооогу постови.и ние сме негови

ПС.И едно големо благодарам и за несебичната помош при решавањето на “чудото“ :bravo: :bravo: :bravo:
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)   

Вратете се на почетокот Go down
 
ДОБРО ДОЈДЕ за новите форумџии - ТУПАЏИИ -)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: