ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 2:51 am

Мене ми е на 31ви последна работна вечер оваа година хахааа јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее

Има ли некој од Америка или Австралија да ми прави друштво на Форумов оти тие се 6-12ч поназад од нас lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 2:54 am

Добро дојде за Тања и честито нов комјутер Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 2:55 am

Билјана напиша:
Мене ми е на 31ви последна работна вечер оваа година хахааа јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее

Има ли некој од Америка или Австралија да ми прави друштво на Форумов оти тие се 6-12ч поназад од нас lol! lol! lol!

Нема да можи да се раберете, ке биде разлика една година меѓу нив и нас lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 3:03 am

Тање, каде е посмрзнувачки тука или тамО?
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 3:27 am

Dobra nok od mene. :sleep:
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 3:28 am

Добродојде Тања,како си помина Smile Добро вечер(добро утро на сите) јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 3:36 am

Фала Венци, на честитките - да ти се врати поубав! ;)

Перо, компјутеров е црн, ама галички :lol: Многу убав монитор има, тастатурата не прави проблеми и ....скромна сум јас, тоа ми е најважно! cheers

Биле, таму ептен ветер брише и многу ладно ми се виде, а овде уште не стигнав да осетам баш снег или предновогодишна атмосфера, осетив само гужва! Таму беше ептен убаво, се’ многу, многу накитено, ама културно :D
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 3:38 am

Далила напиша:
Добродојде Тања,како си помина Smile Добро вечер(добро утро на сите) јуху-јуху-јее

Добронајдов, Дали, си поминав супер и многу исцрпувачки, па ми е мило што стигнав дома за да се одморам, ама од утре ќе ми биде криво што не останав уште малку :P
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 3:41 am

Сите заминавте или така ми се чини? :roll:
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 3:42 am

eftimoskatb напиша:
Далила напиша:
Добродојде Тања,како си помина Smile Добро вечер(добро утро на сите) јуху-јуху-јее

Добронајдов, Дали, си поминав супер и многу исцрпувачки, па ми е мило што стигнав дома за да се одморам, ама од утре ќе ми биде криво што не останав уште малку :P
Јас мислев веќе си легна,ама си ме прочитала,ај одмори си душа и мене ми е време ама некако малиов само се буди и затоа не ми се легнува(а и Тони си го чекам Smile )
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 3:45 am

Далила напиша:
eftimoskatb напиша:
Далила напиша:
Добродојде Тања,како си помина Smile Добро вечер(добро утро на сите) јуху-јуху-јее

Добронајдов, Дали, си поминав супер и многу исцрпувачки, па ми е мило што стигнав дома за да се одморам, ама од утре ќе ми биде криво што не останав уште малку :P
Јас мислев веќе си легна,ама си ме прочитала,ај одмори си душа и мене ми е време ама некако малиов само се буди и затоа не ми се легнува(а и Тони си го чекам Smile )

Еве, уште малку.... Понекогаш толку ми се спие, како вечерва, што се радувам на самата помисла дека ќе си легнам! lol!

Ајде добра ноќ до вас тројцата, а претпоставувам Делфина веќе спие... :0sleeping:
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 3:46 am

Цитат :
Тони си го чекам
Идам одма. :love: ;)
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 3:48 am

Ајде добра ноќ,убави сништа :sleep:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 12:54 pm

И мене последен работен ден ми е 31 и тоа од 07,00 до 19,00,пристигнувам дома по 30-тина минути и започнувам со лудата и незаборавна ноќ,дали ке ја дочекам новата .. е тоа не ви гарантирам,нАли :new year:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 1:10 pm

Кој ќе ја заврши 67-ма страница? :Merry Christma
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 1:22 pm

Васко Евтов ( ВО ЦЕНТАР ) или овој Трајко Вељановски ( спикерО ),може тие или 🇩🇯

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 1:24 pm

GokaGrozni напиша:
Васко Евтов ( ВО ЦЕНТАР ) или овој Трајко Вељановски ( спикерО ),може тие или 🇩🇯

Не ми се допаѓаат ни двајцата, едниот збори ко навиен, а другиот има многу високо чело :lol: :lol:

Може некој друг?
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 1:29 pm

Васил Циле Топурковски не го преферирам оти нема никој да го разбере ( Есма Реџепова исто,нАли ) ај Фрчковски Данаилов Љубомир,може каде бе ( пред дождо

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 1:31 pm

GokaGrozni напиша:
Васил Циле Топурковски не го преферирам оти нема никој да го разбере ( Есма Реџепова исто,нАли ) ај Фрчковски Данаилов Љубомир,може каде бе ( пред дождо

Добар е последниов предлог. Ми се допаѓа средното презиме што си го измисли пред неколку години.
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 1:40 pm

Ако не е достапен ке го викаме професорот негов,Ѓорѓе Twisted Evil

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 1:44 pm

Може ли почнувајки од вечерва, тука да постираме песни за расположение? :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 1:45 pm

Ју’ р велком! :new year:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 1:50 pm

Еве една песничка,за суштината на животот


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 1:55 pm

Хеј, пак сум прво место! lol! lol! lol! Дали не сум нормален еј.

Who's your daddy, who's your daddy? 8) 8)

П.С.
Гока, глеј што ти значи нов PC (на Тања), да ти е мерак да пишуваш lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 30 Дек 2008, 2:00 pm

*антибубњарски настроен
*техника е ( не бела ) + апарат за домаќинство
*голем монитор
*дали има две нули ( ЕНИГМА )

WOW јупи-ја-ее

ПС,Види го овега ( А1 ) уно кретино мммм

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 38 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: