ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Најдобри ТВ реклами

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Најдобри ТВ реклами   Нед 14 Дек 2008, 5:36 pm

Темата ја отварам со цел да ги собереме сите интересантни реклами,како што знаеме ТВ куќите живеат од реклами па затоа можеме да видиме се и сешто, но има некој кој навистина се направени супер и едноставно се привржуваш за нив. И ние Македонците почнавме полека да се вклопуваме во тоа благодарение на К-15 продукцијата ,но јас сепак ќе ја почнам темата со нашите пријатели од Хрватска и рекламите за Карловачко пиво ,едноставно ми се допаѓаат
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Карловачко -Австралија   Нед 14 Дек 2008, 5:37 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Карловачко - Јапан   Нед 14 Дек 2008, 5:39 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Една од фаворити -учете странски јазици   Нед 14 Дек 2008, 5:50 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Користете кондоми   Нед 14 Дек 2008, 5:52 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: audi реклама   Нед 14 Дек 2008, 6:02 pmПоследната промена е направена од toise на Нед 14 Дек 2008, 6:04 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: pepsi реклама   Нед 14 Дек 2008, 6:04 pm

Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Learn english!:)   Нед 14 Дек 2008, 8:21 pm

Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Zadolzitelno e da se poglednat!!!!!   Пон 15 Дек 2008, 8:28 pm

Reklamive se super smesni! тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Пепси Vs Кока кола   Чет 18 Дек 2008, 6:20 pm

Pepsi vs. Coke


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Најдобри ТВ реклами   Чет 18 Дек 2008, 8:07 pm

Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Најдобри ТВ реклами   Чет 18 Дек 2008, 8:08 pm

Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Најдобри ТВ реклами   Чет 18 Дек 2008, 9:22 pm

Scarlett O'Hara напиша:
lol! ...ама ударац доби... во здраво тело lol! lol!

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Најдобри ТВ реклами   Чет 18 Дек 2008, 9:33 pm

SiNaPsA` напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
lol! ...ама ударац доби... во здраво тело lol! lol!

Аууу безобразна ... носот му го здроби на дечкото lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Најдобри ТВ реклами   Чет 18 Дек 2008, 9:38 pm

Stvarno reklamava e nenormalna,se izgleda mnogu romanticno dodeka ne go tresne so cela sila! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Најдобри ТВ реклами   Чет 18 Дек 2008, 9:48 pmsuper smoker

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Најдобри ТВ реклами   Чет 18 Дек 2008, 10:07 pm

GokaGrozni напиша:


super smoker
NO Smoking - Фаза 4+ :pirat:

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Why sport????   Чет 18 Дек 2008, 10:24 pm

Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Најдобри ТВ реклами   Чет 18 Дек 2008, 10:30 pm

Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Најдобри ТВ реклами   Пет 19 Дек 2008, 1:31 am

Комплименти Скарлет ,прекрасен избор на реклами...се отепав од смеење ,навистина се прекрасни и ги немам гледано cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: budweiser wassup 1   Пет 19 Дек 2008, 1:34 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: budweiser wassup 2   Пет 19 Дек 2008, 1:36 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Најдобри ТВ реклами   Пет 19 Дек 2008, 2:07 am

Pancho Villa напиша:
Комплименти Скарлет ,прекрасен избор на реклами...се отепав од смеење ,навистина се прекрасни и ги немам гледано cheers
Fala,fala Pancho!!! :D
Aj ke se potrudam da ne te razocaram so slednive :D lol!
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Прекрасна реклама,заслужува да се види   Пет 19 Дек 2008, 2:17 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Најдобри ТВ реклами   Пет 19 Дек 2008, 2:21 am

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најдобри ТВ реклами   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобри ТВ реклами
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: МУЛТИ МЕДИА-
Отиди до: