ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 17 Ное 2008, 4:34 pm

Да е жива и здрава,на свадба да и играме queen

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 17 Ное 2008, 4:36 pm

Тања напиша:
Инаку, Борис го видовте вчера, а со Душка ќе ве запознаам кога ќе се врати дома lol! lol!


Нека се живи и здрави среќни и весели цел живот.. бај д веј му го зема последниот пост на Стончис lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 17 Ное 2008, 4:38 pm

Сепак законот на логиката победи. претпоставував дека и овој том ќе заврши портокалово и би портокалово bounce
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 17 Ное 2008, 4:46 pm

Нека е жива и здрава внуката, тето Тања.

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Честито Тето   Пон 17 Ное 2008, 4:50 pm


Жива и здрава да и голема да порасне, душичката Душка.
cheers
А кој поубаво благословува од Манданата.
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 17 Ное 2008, 5:03 pm

Да е жива и здрава Душка и голема да расте! cheers
Ај аирлија нека е!

П.С.
Не го пукам пак истиот шампањ. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
avatar

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 17 Ное 2008, 7:07 pm

Да е жива и здрава внуката Тања,со цело срце ти честитам ❤
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
avatar

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 17 Ное 2008, 7:11 pm

Пренцезата да порасне во убава и мила Македонка...уште еднаш ти честитам за внуката. cheers
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Cestito Tanja!!!   Пон 17 Ное 2008, 7:48 pm

Cestito vnuka!!!Da vi e ziva i zdrava i vo ubava devojka da izrasne! :D cheers sunny
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 17 Ное 2008, 8:14 pm

Благодарам до сите најмногу на светов!!! Да знаете, едната од првите помисли ми беше да пишам овде за да ви кажам :D

Да се враќа само за убави работи, и за сите нас, да направиме еден подмладок на форумов :D :D
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 17 Ное 2008, 8:19 pm

СтончиС напиша:
Вчера имав голема желба да го пукаме шампањот во шума заедно со в'ците, ама џабе мојот договор со владата да не врне сепак беше многу влажно за шетање по шума и моравме да се задоволиме само со седење во Љуц. Не викам дека беше лошо де (мезењето и читањето :D ) ама бев притеснет за тапата од шампањот да не удри некој од другите гости. affraid
ПС. Се ближи првиот пост од 67 страна и имам гоооолема желба да биди мој. :P МоИт?

Тончи, ИЗВИНИ, сега го видов ова :( :( :(

Прееска не стигнав ни да прочитам! 😢
Да, Тупалката се дели и последната страна..... Сега сфатив :roll:
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 17 Ное 2008, 9:00 pm
Нека е здрава и жива внуката голема да расте
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 17 Ное 2008, 10:23 pm

Цитат :
Да, Тупалката се дели и последната страна..... Сега сфатив
Недеј да се тревожеш ќе се дели тупалкава уште многу пати.
bounce
Ќе го фатам и јас некогаш првиот пост о 67 страна. :P Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 18 Ное 2008, 12:05 am

НА ОВА МЕСТО НИКОЈ НЕ Е ПРОТИВ ЕДНО ПАРЧЕ ТИШИНА, ОСОБЕНО КОГА Е НЕВОЗМОЖНО ДА СЕ ПРОНАЈДАТ ВИСТИНСКИТЕ ЗБОРОВИ!!!!!!!

П..С. Стојам простум и во побожна тишина ја милувам новата женска рожба и посакувам со свои очи, со свои усни и со свои уши да го види, да го прочита и да го слушне најубавото од животот.......Поздрав и до неизмерно среќните родители и до тетката...за век и веков sunny sunny sunny sunny
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 18 Ное 2008, 12:51 am

Green Power напиша:
НА ОВА МЕСТО НИКОЈ НЕ Е ПРОТИВ ЕДНО ПАРЧЕ ТИШИНА, ОСОБЕНО КОГА Е НЕВОЗМОЖНО ДА СЕ ПРОНАЈДАТ ВИСТИНСКИТЕ ЗБОРОВИ!!!!!!!

П..С. Стојам простум и во побожна тишина ја милувам новата женска рожба и посакувам со свои очи, со свои усни и со свои уши да го види, да го прочита и да го слушне најубавото од животот.......Поздрав и до неизмерно среќните родители и до тетката...за век и веков sunny sunny sunny sunny

Благодарам, Грини и Ангела, утре ќе го видам тој бебушот, па ќе му пренесам поздрави од сите вас cheers cheers

Ако не спие, може и ќе ме разбере lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 18 Ное 2008, 1:01 am

Цитат :
Благодарам, Грини и Ангела, утре ќе го видам тој бебушот, па ќе му пренесам поздрави од сите вас cheers cheers

Ако не спие, може и ќе ме разбере lol! lol!

Ако не' не разбере сега, ќе не разбере подоцна, читајќи ги архивите на овој форум.....се надевам само дека ќе бидеме во ист состав и тогаш, само малку повозрасни :D
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 18 Ное 2008, 1:29 am

Сите ли бе гледате Операција Триумф ? :silent:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 18 Ное 2008, 1:42 am

Билјана напиша:
Сите ли бе гледате Операција Триумф ? :silent:

Брррр.... Не дај Боже! :roll: :roll:

Јас малку поднастинав, а сега ме боли грбО... Вас шо ве боле? :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 18 Ное 2008, 2:35 am

има некој жив?
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 18 Ное 2008, 2:38 am

Ангела напиша:
има некој жив?
Ima ama za mnogu kratko i jas ve napustam.Pozdrav Angela do tebe i utre se citame! ;) Smile
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 18 Ное 2008, 2:40 am

Scarlett O'Hara напиша:
Ангела напиша:
има некој жив?
Ima ama za mnogu kratko i jas ve napustam.Pozdrav Angela do tebe i utre se citame! ;) Smile

Епа бегам и јас.. ми се смачи да сум сама :|
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 18 Ное 2008, 2:42 am

Ангела напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Ангела напиша:
има некој жив?
Ima ama za mnogu kratko i jas ve napustam.Pozdrav Angela do tebe i utre se citame! ;) Smile

Епа бегам и јас.. ми се смачи да сум сама :|
Не бегајте сите :shock:
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 18 Ное 2008, 2:43 am

Далила напиша:
Ангела напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Ангела напиша:
има некој жив?
Ima ama za mnogu kratko i jas ve napustam.Pozdrav Angela do tebe i utre se citame! ;) Smile

Епа бегам и јас.. ми се смачи да сум сама :|
Не бегајте сите :shock:


:D ради тебе ја повлекувам првобитната помисла.. добра вечер и на Scarlett O'Hara и тебе и на останатите
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 18 Ное 2008, 2:45 am

Честитки до тета Тања за слатката мала Душичка и нејзината мајчичка,голема да расне,убава ,здрава,паметна и да ги слуша мама и тета flower [b]
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Вто 18 Ное 2008, 2:49 am

Ете го моето омилено зелено фустанче,штета што пожолте името Ангела,па сега немаме зелени...како е таму горе?
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: