ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Мобилна Телефонија

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Мобилна Телефонија   Сре 10 Дек 2008, 1:58 am

Jas momentalno go imam ovoj Telefonceto me sluzi skoro 2 godini i nema mani ko sto znaat nekogas telefonive da zezaat samo slikata ne mi e bas kako za tel so 2mp!
Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Мобилни телефон   Чет 11 Дек 2008, 1:37 am

Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Мобилна Телефонија   Чет 11 Дек 2008, 1:56 am

lol! lol! lol!
У мраку ми сијаааа,
он ми много пријааа
lol! lol! lol!

А запазете го солото со армониката на шините lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Мобилна Телефонија   Чет 11 Дек 2008, 5:06 am

Јас еве скоро 4 години користам Motorola V3x и сум презадоволенА oд утре највероватно ќе имам Nokia 8800 или 8801 не знам кој точно самo знам дека ќе го имам, нема некој карактеристики ама КЛАСИКА е !


Последната промена е направена од Pancho Villa на Чет 11 Дек 2008, 5:23 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Мобилна Телефонија   Чет 11 Дек 2008, 5:19 am

SiNaPsA` напиша:
СтончиС напиша:

Каков мобилен и да поседувате пазете да не ви падне. lol! lol! lol!
Грешка имаш бате тра-ла-ла тра-ла-ла
и јас мислам дека има грешка, затоа што си имам едно телефонче што си го чувам у фиока за секој случај,можеби изгледа како играчка од киндер јајце али телефонот е закон
п.с. Може да го користиш и како топче,да го скакаш од земја зашто целиот е гумиран ...башка и водоотпорен (непроверено)

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Мобилна Телефонија   Саб 13 Дек 2008, 3:27 pm

Стончис и тоисе, клиповиве ви се на место , прва лига cheers lol! lol!

Баш кај на тоисе песната забележав дека најинтересните делови се "Покрај шините" , како и кај една друга многу интересна песна :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Mujo
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2
Локација : Tetovo
Регистриран на : 2009-02-03

ПишувањеПредмет: Измама....   Вто 03 Фед 2009, 1:52 am

Епа дечки здраво ... Smile

Еве еден интересен линк шо мислам дека може да ви се најде .... Се работи за измама преку мобилни ....
Линк

п.с. Мојот прв пост на форумов .... ... вежбај малку
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Мобилна Телефонија   Вто 03 Фед 2009, 2:16 am

Браво бе Мујо првиот пост и баш на мојата тема јуху-јуху-јее вежбај малку вежбај малку
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Мобилна Телефонија   Сре 25 Мар 2009, 7:45 pm

http://www.zedge.net/

Сајт за мобилни телефони, може и аплауд да се прави и тоа без пари.. 8)


Може и овој
http://www.mobile9.com/
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Мобилна Телефонија   Сре 25 Мар 2009, 7:56 pm

„Asus“ конечно го пушти во продажба долго најавуваниот прв мобилен Skype видео телефон.AiGuru е способен и за видео конференција со повеќе луѓе што го прави единствен телефон со кој во исто време ќе се разговара со повеќе корисници.
Со првиот видео телефон, AiGuru SV1, ќе може да се остваруваат Skype видео повици без користење на компјутер или мобилна телефонска линија.


Интересно..
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
harizma
Тупаџија
Тупаџија


Број на мислења : 7
Локација : Skopje
Регистриран на : 2009-08-13

ПишувањеПредмет: Re: Мобилна Телефонија   Чет 13 Aвг 2009, 2:33 pm

инфо за секој призведен мобилфон GSMARENA
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Мобилна Телефонија   Чет 22 Окт 2009, 4:05 pm

Се подновив !.. .. и сега сум достапен и со празен именик.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Мобилна Телефонија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Мобилна Телефонија
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТЕХНОЛОГИЈА И НАУКА-
Отиди до: