ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Прашања до Администраторот ?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторПорака
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 19 Јун 2009, 12:06 am

Да, браво за администраторите
Венцо , знаеш дека поубаво личиш со црна позадина Чамец
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 19 Јун 2009, 12:11 am

Билјана напиша:
Да, браво за администраторите
Венцо , знаеш дека поубаво личиш со црна позадина Чамец

Ко че ког ако не свој, својега :hayel: :hayel: Бај д’веј тенкју Биле :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 19 Јун 2009, 12:53 am

MaJkLcAr напиша:
Ај со среќа новиО скин ?!!!

Одличен, вистински избор! Баш е фина позадинава! Тоо
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 19 Јун 2009, 1:26 am

Први забелешки ... нема објава дека има нови постови во темите ?? второ, не гледам како да одам UP-DOWN во отворена тема. Нели горе доле, рабираме се Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 19 Јун 2009, 2:52 pm

Venco напиша:
Први забелешки ... нема објава дека има нови постови во темите ?? второ, не гледам како да одам UP-DOWN во отворена тема. Нели горе доле, рабираме се Smile
За првата забелешка: Има објава дека има нов пост во темите, т.е. кога има нов пост се појавува ваков знак
За втората забелешка: Ја нема опцијата „горе-доле“ од причина што скинот не ја нуди таа опција, така да најдобро решение е „скролање“ со маусот Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 19 Јун 2009, 9:07 pm

12 12 12 proba
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 19 Јун 2009, 9:13 pm

живели
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 19 Јун 2009, 10:22 pm

MaJkLcAr напиша:
12 12 12 proba
21 21 21 obrap

SiNaPsA` напиша:
живели
гуглам на срч
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 19 Јун 2009, 10:28 pm

Билјана напиша:
Да, браво за администраторите
Венцо , знаеш дека поубаво личиш со црна позадина Чамец

eftimoskatb напиша:
MaJkLcAr напиша:
Ај со среќа новиО скин ?!!!

Одличен, вистински избор! Баш е фина позадинава! Тоо

SiNaPsA` напиша:
живели

И потоа мрморецат ја вбиткаше чоколадата .. ..
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 20 Јун 2009, 12:23 pm

....а принцезата си купи нов фустан.А да го ставевте мрморецот горе наместо полжавон?
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 20 Јун 2009, 12:54 pm

Полжавот горе што клизи и кулира е дел од напорна работа, процес на креирање на наше лого, наше лого за кое требаше да се даваат предлози.
Дотичниот полжав ке стои таму ( каде што е сега ) се до моментот додека не се најде соодветна алтернатива, а во моментот напорно се работи на неа.
За тоа бидете трпеливи, набргу ке ве снајде и ново идејно решение ( можеби со мраморец или со пирамида или пак со тетра-пак-шприцер ), што не значи и понатаму да ни бапнете некој предлог ( нАли )

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 20 Јун 2009, 10:28 pm

закон промени, најдобар скин досеа според мене Smile
Вратете се на почетокот Go down
VoniVaraS
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 217
Локација : Скопје
Регистриран на : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 23 Јун 2009, 5:53 pm

Немам прашања. Во темата известувања се си е убаво и прегледно објаснето.
И јас само сакам да го пофалам „ТИМОТ РАКЕТА“ и ако може да се послужам со цитат од колегата Тоисе:

„ЗВЕРОЈ“ - сте. то поштуем Аплауз
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 23 Јун 2009, 8:57 pm

Гока! Мислам.... Млади сме за цвикери ;)
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 23 Јун 2009, 10:37 pm

eftimoskatb напиша:
Гока! Мислам.... Млади сме за цвикери ;)
scratch Размислувачот Suspect

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 23 Јун 2009, 11:10 pm

eftimoskatb напиша:
Гока! Мислам.... Млади сме за цвикери ;)

Да, да младите не носат цвикери.Аууу јако беше ова Тање... lol! lol! живели

И вадете полжавот, ставете..магаре, корњача.. ар ју токинг ту ми
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Јун 2009, 12:32 am

Билјана напиша:
eftimoskatb напиша:
Гока! Мислам.... Млади сме за цвикери ;)

Да, да младите не носат цвикери.Аууу јако беше ова Тање... lol! lol! живели

И вадете полжавот, ставете..магаре, корњача.. ар ју токинг ту ми

Па види каква позадина ставил на постот на претходната страна! тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Јун 2009, 11:39 am

Да признавам дека со бојата малку се занесовме, сменета е во по-не-дреч варијанта.
тину-нину .. а полжавот останува, како што претходно кажав ( стр.16 пост.11) .. тину-нину

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Јун 2009, 9:27 pm

Искрено мене полжавот ми е интересен,ама ако сакате некоја промена еве еден предлог,една скица набрзинка пилко

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до Администраторот ?
Вратете се на почетокот 
Страна 10 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: