ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Прашања до Администраторот ?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 22 Окт 2008, 4:03 am

сликовито плс :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 22 Окт 2008, 4:03 am

ама мене ми успеало да ставам :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 22 Окт 2008, 4:06 am

не ми успеало.. само на овие два три поста стои потписот слика на другите постови мои го нема... :(
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 22 Окт 2008, 5:06 am

ЧУДНО АЛИ ИСТИНИТО

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 23 Окт 2008, 11:10 am

GokaGrozni напиша:
ЧУДНО АЛИ ИСТИНИТО

како ќе го решиме проблемов .. или ќе го оставиме вака како што е Smile
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 23 Окт 2008, 11:25 am

Разгледував и не знам како тоа се случило,да се надеваме дека Админот ке одели малку слободно време за да го реши проблемчето.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 23 Окт 2008, 11:36 am

GokaGrozni напиша:
Разгледував и не знам како тоа се случило,да се надеваме дека Админот ке одели малку слободно време за да го реши проблемчето.

тенкју .. се мене ми се случуваат некои чудни работи :D
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 16 Дек 2008, 10:20 pm

Админе..модератори кој и да е тука...Лидија имала проблем ако можете да се слушнете со неа да видите во што е проблемот...не може да напише пост и ги нема буквите ...
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
OPINOK
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 262
Регистриран на : 2008-09-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 16 Дек 2008, 11:16 pm

зошто кога испраќам одговор позадината за пишување е бела
и кога пишувам го праам тоа на слепо или треба да мењам боја на фонт ама е посложено така.
предлагам ако може и позадината за испраќање одговор да биде темна боја за да гледаме што пишуваме.
за стореното
однапред благодарам.

Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 16 Дек 2008, 11:40 pm

Еве пишувам сега и намам таков проблем,а и од дома немав таков проблем,не знам во што е работава.Вчера и Гала се на нешто слично жалеше

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
avatar

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 17 Дек 2008, 12:11 am

ај ке пишам нешто на слепо...
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
avatar

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 17 Дек 2008, 12:14 am

Јас имам проблем...си пишувам ,но не гледам букви!!!! што ке излезе незнам!
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 17 Дек 2008, 2:10 am

Lidija напиша:
Јас имам проблем...си пишувам ,но не гледам букви!!!! што ке излезе незнам!
Се уште ли е така?
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
avatar

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 17 Дек 2008, 2:25 am

Конечно пред еден час,се реши проблемот...ти благодарам на грижата,прав пријател во незгода..
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 17 Дек 2008, 2:27 am

За оние на кои не им се појавуваат буквите додека пишуваат пост:
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net/forum-f8/topic-t103.htm#13388

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Нед 01 Фед 2009, 3:27 am

Сега е точно Нед 1 Фед - 1:24

Ај шо е Недела-Недела е , ама ова Фед најнова кратенка за Фебруари ли е? Тоа може да се поправи или како основната "шема" на форумот што е, ќе си остане?
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Нед 01 Фед 2009, 3:42 am

Билјана напиша:
Сега е точно Нед 1 Фед - 1:24

Ај шо е Недела-Недела е , ама ова Фед најнова кратенка за Фебруари ли е? Тоа може да се поправи или како основната "шема" на форумот што е, ќе си остане?
Ova slobodno i vo biseri moze da odi! тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Нед 01 Фед 2009, 3:54 am

Море цела основа на тој што го креирал форумов и другите форуми, треба во бисери да оди lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 03 Фед 2009, 12:15 pm

Некако ми се чини дека одреден број на постови кај мене ги нема, пред некој ден поминав 2000 а сега гледам 1994. Истото го приметив и кај Скарлет, таа имаше околу 2080, така нешто, сега околу 2050 ??
Дали некои постови (инаку не знам кои) автоматски се бришат или админите вршат некои корекции ??
Нема врска ова вака само прашувам Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 03 Фед 2009, 1:38 pm

Venco напиша:
Некако ми се чини дека одреден број на постови кај мене ги нема, пред некој ден поминав 2000 а сега гледам 1994. Истото го приметив и кај Скарлет, таа имаше околу 2080, така нешто, сега околу 2050 ??
Дали некои постови (инаку не знам кои) автоматски се бришат или админите вршат некои корекции ??
Нема врска ова вака само прашувам Smile
Венци еве уште еденаш ти се извинувам (во име и на колегите) ама тоа е поради предходно објаснетиот проблем.
Види овде
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 03 Фед 2009, 3:59 pm

СтончиС напиша:
Venco напиша:
Некако ми се чини дека одреден број на постови кај мене ги нема, пред некој ден поминав 2000 а сега гледам 1994. Истото го приметив и кај Скарлет, таа имаше околу 2080, така нешто, сега околу 2050 ??
Дали некои постови (инаку не знам кои) автоматски се бришат или админите вршат некои корекции ??
Нема врска ова вака само прашувам Smile
Венци еве уште еденаш ти се извинувам (во име и на колегите) ама тоа е поради предходно објаснетиот проблем.
Види овде

Ма нема проблем Тончи ... се за науката :lol: онака мислев дали знаете или само кај мене да не е проблемот. У секој случај, фала на брзиот одговор Ашаколсум Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 18 Јун 2009, 11:29 pm

Ај со среќа новиО скин ?!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 18 Јун 2009, 11:53 pm

Интер Интер , на Боб Рок ќе му се бендиса..
Во ред е ми се свиѓа оти малку пошироко ми изгледа, лакше се дише
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 18 Јун 2009, 11:57 pm

Ствар на навика ... ке мине време и пак ке ни биде нај убав Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 18 Јун 2009, 11:58 pm

У секој случај, нели ... браво за администраторите !!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до Администраторот ?
Вратете се на почетокот 
Страна 9 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: