ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Прашања до Администраторот ?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 10 Окт 2008, 1:06 am

MaJkLcAr напиша:
Green Power напиша:
Од секогаш сум сакал ова прашање да му го поставам на админот.....
"Имаш само 24 години, толку млад, а веќе толку успешен...која е формулата за успех???"
Благодарам однапред за, верувам исцрпниот одговор :D

Bambi keks i plasma plus

Фала многу на одговорот...дури ниту најголемиот оптимист во мене не можеше да претпостави дека толку исцрпен ќе биде одговорот :D
Вратете се на почетокот Go down
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 10 Окт 2008, 2:59 am

Green Power напиша:
MaJkLcAr напиша:
Green Power напиша:
Од секогаш сум сакал ова прашање да му го поставам на админот.....
"Имаш само 24 години, толку млад, а веќе толку успешен...која е формулата за успех???"
Благодарам однапред за, верувам исцрпниот одговор :D

Bambi keks i plasma plus

Фала многу на одговорот...дури ниту најголемиот оптимист во мене не можеше да претпостави дека толку исцрпен ќе биде одговорот :D

A kako mislis mlad sam a uspesan siguran li si ti u toj deka sam ja tolko uspesan a mlad toj e nisto za mene Smile))) poz
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 15 Окт 2008, 6:37 am

Админе зашто за да га угасу компјутер мора прво да стисну START
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 16 Окт 2008, 12:42 am

ги прегледува ли некој кандидатуриве за групи што се?и уште колку треба да чекам да микажат дали сум примена или не?
:D
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 16 Окт 2008, 12:45 am

ivi напиша:
ги прегледува ли некој кандидатуриве за групи што се?и уште колку треба да чекам да микажат дали сум примена или не?
:D

Како сакаш админот да ти одогвори, кога ти ги прашуваш форумџиите..значи прашањево оди во темата за форумџии ;)
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 16 Окт 2008, 12:50 am

Green Power напиша:
ivi напиша:
ги прегледува ли некој кандидатуриве за групи што се?и уште колку треба да чекам да микажат дали сум примена или не?
:D

Како сакаш админот да ти одогвори, кога ти ги прашуваш форумџиите..значи прашањево оди во темата за форумџии ;)

барам било кој што знае да ми каже се убив од чекање гледам админот не договара :D :D
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 16 Окт 2008, 12:52 am

Добро размислете сите пред да одберете било каква боја!!!


Последната промена е направена од Green Power на Чет 16 Окт 2008, 1:51 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 16 Окт 2008, 12:52 am

Green Power напиша:
ivi напиша:
Green Power напиша:
ivi напиша:
ги прегледува ли некој кандидатуриве за групи што се?и уште колку треба да чекам да микажат дали сум примена или не?
:D

Како сакаш админот да ти одогвори, кога ти ги прашуваш форумџиите..значи прашањево оди во темата за форумџии ;)

барам било кој што знае да ми каже се убив од чекање гледам админот не договара :D :D

Ако си аплицирала во категоријата(групата) на другарство, тогаш многу тешко дека некој ќе те прими lol! lol! lol! lol!

зашто? не делувам друштвено?
:D :D :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 16 Окт 2008, 1:24 am

ivi напиша:
ги прегледува ли некој кандидатуриве за групи што се?и уште колку треба да чекам да микажат дали сум примена или не?
:D


иви.. зависи во која група сакаш да бидеш примена.. ако е за во тупаџии мислам дека има посебно тестирање за таму.. исто како за возачка полагање flower lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 16 Окт 2008, 1:28 am

ај сега иви.. кажи ни во која група аплицираше... да не нагаѓаме јас и грини Smile

тури не пред свршен чин!!! :P
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 16 Окт 2008, 1:29 am

ivi напиша:
Green Power напиша:
ivi напиша:
Green Power напиша:
ivi напиша:
ги прегледува ли некој кандидатуриве за групи што се?и уште колку треба да чекам да микажат дали сум примена или не?
:D

Како сакаш админот да ти одогвори, кога ти ги прашуваш форумџиите..значи прашањево оди во темата за форумџии ;)

барам било кој што знае да ми каже се убив од чекање гледам админот не договара :D :D

Ако си аплицирала во категоријата(групата) на другарство, тогаш многу тешко дека некој ќе те прими lol! lol! lol! lol!

зашто? не делувам друштвено?
:D :D :D

За танго се потребни секогаш двајца Иви...можеби погрешна група си одбрала...пробај со друга и ќе се најдеш себе си lol!
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 16 Окт 2008, 1:34 am

Angela напиша:
ај сега иви.. кажи ни во која група аплицираше... да не нагаѓаме јас и грини Smile

тури не пред свршен чин!!! :P

Кажи ни ИВИ во која група сакаш да бидеш...јас ти ветувам дека лично ќе се заложам кај модераторот на истата да те прими во своите редови.....
Ти треба само да одбереш боја....бујрум!!!!! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 16 Окт 2008, 1:36 am

ивииииииииии одбери ја зелената .. ми се смачи само јас да сум зелена lol!
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 16 Окт 2008, 1:43 am

Angela напиша:
ивииииииииии одбери ја зелената .. ми се смачи само јас да сум зелена lol!

ok ја одбирам зелената :D а сега аплицирав мислам на сите па ке видиме кој ке ме прими ако не се откажувам а да аплицирав и за тупаџии и многу ме интерсира кој е репер за да те примат
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 16 Окт 2008, 2:03 am

ivi напиша:
Angela напиша:
ивииииииииии одбери ја зелената .. ми се смачи само јас да сум зелена lol!

ok ја одбирам зелената :D а сега аплицирав мислам на сите па ке видиме кој ке ме прими ако не се откажувам а да аплицирав и за тупаџии и многу ме интерсира кој е репер за да те примат

Честитам Иви за зелената боја...добредојде во клубот на зелени!!!!!...и ако мислиш дека си згрешила во изборот, ете прашај ја Ангела, како е да си зелен??? lol!
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 17 Окт 2008, 10:23 pm

Green Power напиша:
ivi напиша:
Angela напиша:
ивииииииииии одбери ја зелената .. ми се смачи само јас да сум зелена lol!

ok ја одбирам зелената :D а сега аплицирав мислам на сите па ке видиме кој ке ме прими ако не се откажувам а да аплицирав и за тупаџии и многу ме интерсира кој е репер за да те примат

Честитам Иви за зелената боја...добредојде во клубот на зелени!!!!!...и ако мислиш дека си згрешила во изборот, ете прашај ја Ангела, како е да си зелен??? lol!

Ангела грини ми рече да те прашам како е да си зелен? :D :D :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 17 Окт 2008, 10:38 pm

ivi напиша:


Ангела грини ми рече да те прашам како е да си зелен? :D :D :D


феноменално... ем не те фаќа закон ем не одговараш за своите испади.. lol!
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 18 Окт 2008, 2:40 pm

Angela напиша:
ivi напиша:


Ангела грини ми рече да те прашам како е да си зелен? :D :D :D


феноменално... ем не те фаќа закон ем не одговараш за своите испади.. lol!

Јас одговарам само за моите членови обоени во зелено и безрезервно го правам тоа.....или , ајде помалку да звучам како еден од седумте секретари на СКОЈ..... "Јас овој суд не го признавам, го признавам судот само на партијата на која сум јас член...го признавам судот на зелените и одговарам само пред него" ;) lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 18 Окт 2008, 3:42 pm

Администраторе, те молам како лебот наш насушен, возможно ли е да ме направиш мене зелен???...каков модертатор на група ќе бидам јас за останатите, ако самиот не бидам модератор обоен во зелено?????...ако треба ќе ти бидам покорен и сервилен слуга цела недела, само те молам направи ме зелен..ова веќе не се издржува lol!
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 21 Окт 2008, 11:42 pm

зошто некои клипови од youtube може да се постираат а некои не.. Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 22 Окт 2008, 12:06 am

Angela напиша:
зошто некои клипови од youtube може да се постираат а некои не.. Twisted Evil
Доколку креаторот на клипот има поставено можност за превземање на клипот го копираш (Embed) и си го постираш тука,доклоку има поставено можност само да се гледа клипот тогаш мора да одиш на финта ( копирање од address и поставување на линк )

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 22 Окт 2008, 1:10 am

GokaGrozni напиша:
Angela напиша:
зошто некои клипови од youtube може да се постираат а некои не.. Twisted Evil
Доколку креаторот на клипот има поставено можност за превземање на клипот го копираш (Embed) и си го постираш тука,доклоку има поставено можност само да се гледа клипот тогаш мора да одиш на финта ( копирање од address и поставување на линк )

е сега да ми ја објасниш и финтава... така да ја поедноставниш за да можам да ја разберам ⭐
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 22 Окт 2008, 1:54 am

Angela напиша:
е сега да ми ја објасниш и финтава... така да ја поедноставниш за да можам да ја разберам ⭐

1

2

3


повели

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 22 Окт 2008, 3:59 am

:( :( :( заборавив како се ставаше слика за потпис :( :( :(
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 22 Окт 2008, 4:02 am

Angela напиша:
:( :( :( заборавив како се ставаше слика за потпис :( :( :(
СЛИКОВИТО или на брзина ( објаснувањето ) ??

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до Администраторот ?
Вратете се на почетокот 
Страна 8 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: