ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Прашања до Администраторот ?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Admine дек си?   Чет 25 Сеп 2008, 5:04 pm

Још ли не си дома ?
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 11:53 pm

Мора ли кога влегуваме на форум автоматски да сме на чатбоксот? може ли кога сакаме да влеземе зашто мора веднаш таму да сме иако нејќеме?
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 26 Сеп 2008, 1:17 am

Како се одјавува од ЧЕТОТ,ме пишува а намерно не сум се вклучила?
Вратете се на почетокот Go down
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 27 Сеп 2008, 9:46 pm

Билјана напиша:
Мора ли кога влегуваме на форум автоматски да сме на чатбоксот? може ли кога сакаме да влеземе зашто мора веднаш таму да сме иако нејќеме?

Ako nesakas da bides na online chat ne se priklucuvaj ne odi na vlez , a koga sakas da vlezes ke idis na vlez i togas si pruklucena
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 27 Сеп 2008, 9:47 pm

Далила напиша:
Како се одјавува од ЧЕТОТ,ме пишува а намерно не сум се вклучила?

Na chat ne se vleguva avtomatski nego ako sakas da vlezes odis na vlez a koga sakas da izleses odis na izlez Smile mnogo prosto
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 27 Сеп 2008, 10:19 pm

Администраторе, ќе може ова некако да се поправи?

„Нашите членови се испратиле точно 3296 мислења“

:D :D
Вратете се на почетокот Go down
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 27 Сеп 2008, 10:50 pm

Тања напиша:
Администраторе, ќе може ова некако да се поправи?

„Нашите членови се испратиле точно 3296 мислења“

:D :D


A sta ne bi moglo Smile stom na tebe ne ti se sviga kazi kako sakas da bides Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 27 Сеп 2008, 11:04 pm

MaJkLcAr напиша:
Тања напиша:
Администраторе, ќе може ова некако да се поправи?

„Нашите членови се испратиле точно 3296 мислења“

:D :D


A sta ne bi moglo Smile stom na tebe ne ti se sviga kazi kako sakas da bides Smile

Благодарам, администраторе :D
Не е дека не ми се свиѓа, туку дека не е точно напишано.
Инаку, баш звучи некако симпатично ;)

Инаку, никот ти се чита МајклКар, или Мајкл - Цар? :lol:
Вратете се на почетокот Go down
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 27 Сеп 2008, 11:41 pm

[quote="Тања"]
MaJkLcAr напиша:
Тања напиша:
Администраторе, ќе може ова некако да се поправи?

„Нашите членови се испратиле точно 3296 мислења“

:D :D


A sta ne bi moglo Smile stom na tebe ne ti se sviga kazi kako sakas da bides Smile

Благодарам, администраторе :D
Не е дека не ми се свиѓа, туку дека не е точно напишано.
Инаку, баш звучи некако симпатично ;)

Инаку, никот ти се чита МајклКар, или Мајкл - Цар? :lol:[/quPo

Odgovorot e pod 2 Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Нед 28 Сеп 2008, 10:54 pm

Колку пријави направи денес ?
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Тупалка   Вто 30 Сеп 2008, 2:00 am

Тупалката се подели на два дела - зошто така?
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 02 Окт 2008, 6:47 pm

Јас ли го вратив оваа овде,знам дека го забрљав некаде,ама сега гледам вратено е.
Кој го врати овот топик овде Question ?

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 03 Окт 2008, 12:24 am

GokaGrozni напиша:
Јас ли го вратив оваа овде,знам дека го забрљав некаде,ама сега гледам вратено е.
Кој го врати овот топик овде Question ?

Ja ga vrati a sga ke probam i tupalka da ga stavu u edn del
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пет 03 Окт 2008, 12:45 am

КАЈ СИ БЕ MaJkLcAr ?
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 04 Окт 2008, 3:02 pm

Ако влезам на форумов преку мобилен телефон..бројот на телефон ли ќе ми е гледа? :silent:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 04 Окт 2008, 3:06 pm

Da ne ima nekoj nesto da prasa Smile


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Пет 10 Окт 2008, 12:15 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 04 Окт 2008, 3:19 pm

ме зезаш? Т мобајл е и сега што? .. има врска бројот или само ќе се гледа дека се користи интернет преку мобилна телефонија? Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 04 Окт 2008, 3:25 pm

Билјана напиша:
ме зезаш? Т мобајл е и сега што? .. има врска бројот или само ќе се гледа дека се користи интернет преку мобилна телефонија? Smile

Sto ima vrska dali si od mobilan na forum ili si preku pc vo sekoj slusaj ip adresa samo ke ja pokazuva nema vrska broj na mobilen . Koga se priklucuvas na net preko mobilen imas ip adresa.
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 04 Окт 2008, 4:17 pm

Фала Админе до некаде го сватив одговорот, фала Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 04 Окт 2008, 7:25 pm

Билјана напиша:
Фала Админе до некаде го сватив одговорот, фала Smile
Tuka sum za toa da objasnam sto me prasuvate i sto znam da odgovoram Smile Nema problem. You Are Welcome
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 04 Окт 2008, 9:58 pm

јас се извинувам ама имаш малку грешка во одговорот. се јавив во Т- Мобајл поинаку ми кажаа Smile Ај веќе не те прашуваме за теми надвор од твојот стручен домен.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 04 Окт 2008, 10:04 pm

Билјана напиша:
јас се извинувам ама имаш малку грешка во одговорот. се јавив во Т- Мобајл поинаку ми кажаа Smile Ај веќе не те прашуваме за теми надвор од твојот стручен домен.
Админот е секогаш у право...основно правило ,а ако Т-мобиле су у право... е несу зашто Админ е увек у право lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 09 Окт 2008, 3:32 pm

Од секогаш сум сакал ова прашање да му го поставам на админот.....
"Имаш само 24 години, толку млад, а веќе толку успешен...која е формулата за успех???"
Благодарам однапред за, верувам исцрпниот одговор :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 09 Окт 2008, 8:28 pm

админе или MaJkLcAr имам една молба.. вратете ми го никот плс....... :( :( :(

уессссссс ми го врати........:D cheers


Последната промена е направена од Angela на Чет 09 Окт 2008, 10:05 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 09 Окт 2008, 9:08 pm

Green Power напиша:
Од секогаш сум сакал ова прашање да му го поставам на админот.....
"Имаш само 24 години, толку млад, а веќе толку успешен...која е формулата за успех???"
Благодарам однапред за, верувам исцрпниот одговор :D

Bambi keks i plasma plus
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до Администраторот ?
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: