ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Прашања до Администраторот ?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Сеп 2008, 11:54 pm

Дали администраторот е вљубен ?
Вратете се на почетокот Go down
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Сеп 2008, 11:55 pm

Зошто на тастатурата има два ЕНТЕР-а ?
Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Сеп 2008, 11:58 pm

Зошто кога врне мора да е облачно?
Вратете се на почетокот Go down
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:08 am

Зошто кога ке дојде рингишпил во градот обавезно се пушта турбо фолк музика ?
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:08 am

toise напиша:
Зошто кога врне мора да е облачно?
и да се надоврзам кон прашањето...и зашто кога е облачно големи се шансите да врне scratch
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:10 am

Sum vljuben vo ljubovta
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:11 am

taka pobrgu se vrti ringispilot
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:11 am

MaJkLcAr напиша:
Sum vljuben vo ljubovta
и треба да си млад човеку

Imam edno prasanje do tebe PanchoVilla a prasanjeto e :
avakari tudafti kremce nesto vazno ?
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:13 am

Куде е Гока ?
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:13 am

Зошто фломастерите се продаваат во пакувања од по 6, а виршлите од 4?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:14 am

Бе Перо напиша:
Зошто фломастерите се продаваат во пакувања од по 6, а виршлите од 4?


Zatoa sto ekstra mein ne proizveduva flomasteri Smile)))
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:15 am

Бе Перо напиша:
Зошто фломастерите се продаваат во пакувања од по 6, а виршлите од 4?
јас мислам дека е затоа што јајацата се во табла по 30 комада,ама подобро да ти каже админот...што се мешам и ја не знам.. Basketball
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:16 am

Pancho Villa напиша:
MaJkLcAr напиша:
Sum vljuben vo ljubovta
и треба да си млад човеку

Imam edno prasanje do tebe PanchoVilla a prasanjeto e :
avakari tudafti kremce nesto vazno ?
нанела тудафти кремче сомангела прц ...помош?
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:17 am

Зошто кога прдам мириса лошо а не на парфем?
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:17 am

Morpheus напиша:
Куде е Гока ?
Гока ...прашај га админа... lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:18 am

Pancho Villa напиша:
Бе Перо напиша:
Зошто фломастерите се продаваат во пакувања од по 6, а виршлите од 4?
јас мислам дека е затоа што јајацата се во табла по 30 комада,ама подобро да ти каже админот...што се мешам и ја не знам.. Basketball

Tuka sum jas da ti odgovoram. A odgovorot e : Zatoa sto koga mu rekol eden covek na drug deka gore vo seloto imalo banica toj mu rekol da go vrze konjot
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:20 am

Зошто кога спијам ги затворам очите?
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:20 am

MaJkLcAr напиша:
Pancho Villa напиша:
Бе Перо напиша:
Зошто фломастерите се продаваат во пакувања од по 6, а виршлите од 4?
јас мислам дека е затоа што јајацата се во табла по 30 комада,ама подобро да ти каже админот...што се мешам и ја не знам.. Basketball

Tuka sum jas da ti odgovoram. A odgovorot e : Zatoa sto koga mu rekol eden covek na drug deka gore vo seloto imalo banica toj mu rekol da go vrze konjot
и го врзал?
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:21 am

Pancho Villa напиша:
MaJkLcAr напиша:
Pancho Villa напиша:
Бе Перо напиша:
Зошто фломастерите се продаваат во пакувања од по 6, а виршлите од 4?
јас мислам дека е затоа што јајацата се во табла по 30 комада,ама подобро да ти каже админот...што се мешам и ја не знам.. Basketball

Tuka sum jas da ti odgovoram. A odgovorot e : Zatoa sto koga mu rekol eden covek na drug deka gore vo seloto imalo banica toj mu rekol da go vrze konjot
и го врзал?

Neznam utre ke mi kazat
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:24 am

Имам уште прашања:

1. Кога се мрести пастрмката?

2. Иран или Ирак?

3. Ракија или виски?

и
4. Која е смислата на животот? :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:28 am

Бе Перо напиша:
Имам уште прашања:

1. Кога се мрести пастрмката?

2. Иран или Ирак?

3. Ракија или виски?

и
4. Која е смислата на животот? :D
Odgovor :

1. tatko mi e ribar nego ke go prasam pa ke ti kazam Smile
2. Iran
3. Rakija
4.Smislata na zivotot . Bi go odgovoril i ova prasanje ali mora da odam da se banjam Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:30 am

MaJkLcAr напиша:
Бе Перо напиша:
Имам уште прашања:

1. Кога се мрести пастрмката?

2. Иран или Ирак?

3. Ракија или виски?

и
4. Која е смислата на животот? :D
Odgovor :

1. tatko mi e ribar nego ke go prasam pa ke ti kazam Smile
2. Iran
3. Rakija
4.Smislata na zivotot . Bi go odgovoril i ova prasanje ali mora da odam da se banjam Smile
Како за сефте, задоволен сум од одговорите. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 12:47 am

барам одговор на прашанјава или ке си ги исечам вените
Вратете се на почетокот Go down
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Ај и јас да си прашам   Чет 25 Сеп 2008, 12:51 am

Еј админе зашто бре врне само надоле зашто не заврне еднаш нагоре? bounce
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Чет 25 Сеп 2008, 2:33 am

ЧЕНТО напиша:
Еј админе зашто бре врне само надоле зашто не заврне еднаш нагоре? bounce

Ова прашање е до Галилео Галилеј не до админот.. :lol:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до Администраторот ?
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: