ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Прашања до Администраторот ?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 09 Сеп 2008, 1:17 am

Како да си поставам слика на мојот профил пробав ама не се снајдов?
Повторно на кирилица
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 09 Сеп 2008, 1:38 am

ЧЕНТО напиша:
Како да си поставам слика на мојот профил пробав ама не се снајдов?
Повторно на кирилица
Ченto имаш таму browse кликаш на него и ја наоѓаш сликата во компјутерот. кога ја најдеш тука во browse ти се појавува линк. Линкот го копираш и правиш пасте на местото за аватар со тоа што пред линкот ставаш
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 09 Сеп 2008, 1:43 am

ЧЕНТО напиша:
Како да си поставам слика на мојот профил пробав ама не се снајдов?
Повторно на кирилица
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net/forum-f8/topic-t7-15.htm

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Пофалба   Вто 09 Сеп 2008, 8:16 pm

Не сакам ништо да прашам, туку да го пофалам в.д. админ Гока што ептен убаво ги средил икончињата на темиве! (емотикон што прави аплауз)
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 09 Сеп 2008, 9:16 pm

молам звездите под мојот усер да ги нема... тие ми делуваат како знак на деградација и воопшто не ми се допагаат....


тханкс
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 10 Сеп 2008, 12:01 am

Angela напиша:
молам звездите под мојот усер да ги нема... тие ми делуваат како знак на деградација и воопшто не ми се допагаат....


тханкс
Одговор ( од модераторот ) = Се работи на случајот,ѕвездите се привремено решение,составен дел на скриптата од ФОРУМОТ Е НАШ.Биди трпелива во најскоро време ке има соодветно решение.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 10 Сеп 2008, 4:13 am

тханкс Smile мразам репутации... на кајгана сам си исклучуваш... :D
Вратете се на почетокот Go down
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 10 Сеп 2008, 4:56 am

Angela напиша:
тханкс Smile мразам репутации... на кајгана сам си исклучуваш... :D
за скоро време ќе имаш промена... не се секирај само уживај...поздрав Basketball
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Саб 13 Сеп 2008, 1:52 pm

Gi smenivte zvezdite.no ovie nekako poloso mi deluvaat! :D
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 22 Сеп 2008, 1:12 pm

Дали некој го хакнал форумов?
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 22 Сеп 2008, 7:39 pm

Тања напиша:
Дали некој го хакнал форумов?
Не е „хакнат“ форумот, постои некој технички проблем на серверот на forumtion.com и има известување од глобалните модератори и администратори на серверот дека работат на отстранување на проблемот.

Tonight's General Error Problem

by Nessa Today at 5:02 am
Hello Everyone,

Yes we have had a General Error issue with all forumotion forums at this time. But Please remain calm as The techs are working on resolving this issue as we speak. This problem will be rectified as soon as possible. Sorry for the inconvience.

~ Nessa

Nessa
Global moderator

За повеќе инфо од глобалните модератори има на http://help.forumotion.com/connection-problems-f42/only-topic-tonight-s-general-error-problem-t26847.htm#156384

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Не се секирајте...и понатаму ќе се тупи   Пон 22 Сеп 2008, 8:04 pm

Како што напишал Синапса ,значи се работи за технички проблем и нема место за паника... ние имаме спремни модератори и администратор така да безбедни сме на тој план...
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 23 Сеп 2008, 3:21 pm

Одлично!!! Многу ми се допаѓа новата позадина :D
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 23 Сеп 2008, 3:29 pm

Промени, Промени, Промени....ама не партиски :lol: ;) afro
Позадината е одлична, БРАВО администраторе...само напред cheers

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 23 Сеп 2008, 3:34 pm

SiNaPsA` напиша:
Промени, Промени, Промени....ама не партиски :lol: ;) afro
Позадината е одлична, БРАВО администраторе...само напред cheers

Ќе се придружам уште еднаш со громогласен аплауз :lol: :lol:
МНОГУ ДОБРО ДОТЕРАН ФОРУМ!

Ми се допаѓа не само позадината, туку и другите промени што се направени.
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 23 Сеп 2008, 4:46 pm

Da sega forumot izgleda prekrasno!
Eve sto ti e demokratija,sami si go izbravme i normalno sme prezadovolni od izborot!
Вратете се на почетокот Go down
OPINOK
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 262
Регистриран на : 2008-09-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 23 Сеп 2008, 5:17 pm

едноставно нелиииСУУУУУПЕЕЕЕЕЕР Е ФООООООООРУУУУМОООООООООООООВ


bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Сеп 2008, 12:21 am

Почитуван господине или како што порано вика другар администратор дали ќе може да го смениме државното знаме зашто постојано има измени на закони па да не го истакнувам каде стигнеме и на негово место да го ставиме националното знаме на македноците она нашето со 16 краци од кутлеш?Ако може одговор bounce
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Сеп 2008, 12:26 am

Се слагам со другарот Ченто. Има доста слики од 16-кракото сонце по интернетов, лесно се наоѓаат. Да го личи уште повеќе форумов. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Сеп 2008, 12:34 am

Дечки, ова си е нашето знаме и не гледам зошто не би го почитувале.
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Сеп 2008, 12:40 am

Тања напиша:
Дечки, ова си е нашето знаме и не гледам зошто не би го почитувале.
Ма не, не ме сфаќајте погрешно, го почитувам јас и ова знаме, само тоа другото ми е помило некако.
ОК е и ова.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Сеп 2008, 1:00 am

И сакав да кажам: Супер што на форумов немаме политички теми!
Би сакала така и да остане по можност.

Таквите теми носат само кавги и омраза 😢
Вратете се на почетокот Go down
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Сеп 2008, 1:03 am

Тања напиша:
И сакав да кажам: Супер што на форумов немаме политички теми!
Би сакала така и да остане по можност.

Таквите теми носат само кавги и омраза 😢
Да да дека нема политика јасно е овде сме само за забава а не за политика ама некако многу нешто значи она шестанесет кракото знаме затоа инаку почитта кон државните симболи се многу повеќе од било која друга почит.Само мал предлог а политика не на овој форум bounce
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Сеп 2008, 1:12 am

Парите од знамето шо го продадоа дека се?! lol! lol! (ова не е прашање до администраторот) lol!
Инаку, НАЈМАЛКУ што сакам е да пишувам за политика, а уште помалку па да се расправам со некој поради тоа. Тоа сум го кажал во повеќе наврати.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Сре 24 Сеп 2008, 1:21 am

Бе Перо напиша:
Парите од знамето шо го продадоа дека се?! lol! lol! (ова не е прашање до администраторот) lol!
Инаку, НАЈМАЛКУ што сакам е да пишувам за политика, а уште помалку па да се расправам со некој поради тоа. Тоа сум го кажал во повеќе наврати.

Кој и зе пар’те? lol! lol! lol!

Да-да, ми текнува дека си ми кажувал дека се нервираш ко Блажо за старото знаме lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до Администраторот ?
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: