ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 28 Окт 2008, 4:08 am

Здраво Анѓела, немој со такви црни предвидувања Smile ... Скарлет лека нок и дослушање Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 28 Окт 2008, 4:17 am

Ни машки ни женски, очигледно “није нам д’н или нису нам д’ни за тупење“ ... невер мајн, поздрав и одам на спиење .. :sleep: :sleep:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 28 Окт 2008, 11:40 am

Шо е шемава со 97 страна?
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 28 Окт 2008, 1:42 pm

Билјана напиша:
Шо е шемава со 97 страна?
Тоа беше една моја грешка,знаеш ги мешам овие 69 и 96,така да го поминавме малерот од 67 страни тупалкава Arrow GO ON Arrow

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar

Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 28 Окт 2008, 3:22 pm

GokaGrozni напиша:
Билјана напиша:
Шо е шемава со 97 страна?
Тоа беше една моја грешка,знаеш ги мешам овие 69 и 96,така да го поминавме малерот од 67 страни тупалкава Arrow GO ON Arrow
Од анализата на предходните 3 продолженија на Тупалкава јас дојдов до следниов заклучок.
Форумот издржува 1000 мислења по тема. Ние бидејќи многу ја сакаме оваа тема се забораваме од пишување и брзо стигнуваме до таа бројка. И кога ќе стигнеме до 66 страна (66 * 15 = 990 мислења) и форумот не остава уште малку. Кога ќе стигнеме до 75 - та страна и сакаме да почнеме веќе и 76 - та форумот си вика ааа добро, овие сакаат уште. И ја дели темата на 66 страни плус еден пост на 67 - ма и ја заклучува, а следната тема продолжува од 9 - та страна. Така да јас би поверувал во тупење после 76 - 77 - ма страна.
bounce
Ете тоа јас имам заклучено по доооолго размислување. cyclops
ПС. Последно мислење и на оваа тема ќе биде од колешката Биле.(првиот пост на 67 - ма страна)
Ако не верува некој, може и да се кладиме ако сака :D
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 28 Окт 2008, 4:10 pm

СтончиС напиша:
И кога ќе стигнеме до 66 страна (66 * 15 = 990 мислења) и форумот не остава уште малку. Кога ќе стигнеме до 75 - та страна и сакаме да почнеме веќе и 76 - та форумот си вика ааа добро, овие сакаат уште.
Хааахахаха lol! lol! lol!
Како сте, арни?

Изгледа сите сте ги натанкирале возилата со поевтиниот бензин и сте ја збришале некаде :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar

Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 28 Окт 2008, 4:14 pm

Бе Перо напиша:
СтончиС напиша:
И кога ќе стигнеме до 66 страна (66 * 15 = 990 мислења) и форумот не остава уште малку. Кога ќе стигнеме до 75 - та страна и сакаме да почнеме веќе и 76 - та форумот си вика ааа добро, овие сакаат уште.
Хааахахаха lol! lol! lol!
Како сте, арни?

Изгледа сите сте ги натанкирале возилата со поевтиниот бензин и сте ја збришале некаде :lol: :lol:
Јас сум на плин а плинот е независен од цената на нафтата и мене ми е сеедно.
Цената на плинот зависи од желбата на газдите на бензиските. Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 28 Окт 2008, 11:45 pm

Колега Стончис со почит ти се обраќам кон твоите математички анализи..толку тоа знаеш да го разрешиш вклучувајќи бројки , равенки делење..шестари и кругови и на крај резулатот да биде совршено точен!! едноставно БРАВО.. Smile Smile

и подобро што овој дел на Тупалка не завршил со мојот пост да не си слушнам муабети после дека форумот само мене ме сакал.. :D

За крај тупаџиско прашање- зошто коцката фрлена во вода се движи во круг? :roll:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Поштар број 3   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyВто 28 Окт 2008, 11:49 pm

Јас, поштарот број 3 ви пренесувам голем поздрав од нашата драга колешка Тања.Вратена е од Белград пред 2 дена.. има проблеми со комјутерот уште на сервис и бил. Свечената штафета 'поштар' сеуште е кај мене на кого срдечно ќе му ја врачам не знам Smile Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 12:51 am

Аха значи Тања сепак ке треба да мисли на нов компјутер ... ај ефтини се сеа башка и на кредит ги дават Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 12:55 am

Бе Перо напиша:

Изгледа сите сте ги натанкирале возилата со поевтиниот бензин и сте ја збришале некаде :lol: :lol:

Бе Перо не е финта сега да се возеш со ефтин бензин, сега се купува и се билда и кога пак ке поскапе оооп, ти со ефтин бензин, нај кул си тогаш lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 2:39 am

Ама сум го погодил денот за тупење ц ц ц ... кај нас ова се вика ден без к’смет хехе Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 2:52 am

Е ај пошто нема кој, да си го честитам 700-иот пост ;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 2:58 am

Venco напиша:
Е ај пошто нема кој, да си го честитам 700-иот пост ;)
Eve od mene cestito!Neka ti se mnozat! cheers bounce bounce bounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 2:58 am

Venco напиша:
Е ај пошто нема кој, да си го честитам 700-иот пост ;)
Има има, честито 700-ти пост cheers
ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 700club_Logo

..............................................................................................................................................
ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 3:03 am

Venco напиша:
Ама сум го погодил денот за тупење ц ц ц ... кај нас ова се вика ден без к’смет хехе Smile
Ние го викаме немање зар jocolor
Ај добро вечер :D

..............................................................................................................................................
ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 3:14 am

тупалка го он :D
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 3:20 am

Оп оп ... еве сме Smile ... Фала Скарлет и Сики за честитките и на вас да ви се множат Smile поздрав и за Тоисе Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 3:26 am

овој пат многу издржа тупалка за инет на душманите.поздрав venco
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 3:30 am

Aj dobra nok od mene! :sleep: :sleep: :sleep:
Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 3:36 am

епа гуд најт
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 3:42 am

Лека нок Скарлет ... Тоисе, тупалка не изджа за душманите издража и ке издржува заради нас, тие што сме тука Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 3:51 am

Епа време и ја да одам на почивка ... лека ноќ мои тупаџии каде и да сте ;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 3:52 am

па заслуживме хехехехехе и гуд најт
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСре 29 Окт 2008, 10:34 am

Ајде да го отворам денот :D ... Добро утро Пријатели Smile Грини друже те гледам он лајн, се врати ли или од Корација си логиран. Ани веј поздрав каде и да си Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Sponsored content
ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: