ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Прашања до Администраторот ?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Прашања до Администраторот ?   Нед 31 Aвг 2008, 10:28 pm

A [to e pote[ko. Kilo volna ili kilo \elezo?


Последната промена е направена од SiNaPsA` на Вто 30 Дек 2008, 4:12 am. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Нед 31 Aвг 2008, 10:46 pm

GokaGrozni напиша:
Kolku litri benzin na 100 km ti trosi prevoznoto sredstvo ?? confused
онолку колку што му ставам Basketball
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Нед 31 Aвг 2008, 10:47 pm

SiNaPsA` напиша:
A [to e pote[ko. Kilo volna ili kilo \elezo?
зависи на што мериш Idea
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Нед 31 Aвг 2008, 11:01 pm

Kako da postavam novo prasanje i mozno li e Shiftot da ne mi raboti

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Нед 31 Aвг 2008, 11:04 pm

Можно е да не работи односно многу веројатно е да се заглавил. Ама затоа има чифт и од другата страна Smile.
Како се земаат смајли не сака со копи пасте :(
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Нед 31 Aвг 2008, 11:07 pm

Kako da se spasam od ovie poraki od FORUMOT E NAS,sto mi stigaat ne e-mail ??
Zosto ne mozam postovite napisani so kirilica da gi citam ??

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Нед 31 Aвг 2008, 11:48 pm

Проба проба јен-два, јен-два, сокол дали се слушаме?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Нед 31 Aвг 2008, 11:55 pm

Поздрав Smile
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 01 Сеп 2008, 12:14 am

Зошто не ми се појавува потписот? 😢 :pale: Question

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 01 Сеп 2008, 12:16 am

SiNaPsA` напиша:
Зошто не ми се појавува потписот? 😢 :pale: Question
Го имаш Arrow

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 01 Сеп 2008, 1:40 am

А на сабајле кога ќе треба да стануваме ќе не разбудувате ли?
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 01 Сеп 2008, 1:43 am

Да го прашам администраторот зошто не се погоди патлиџанот оваа година? :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 01 Сеп 2008, 12:01 pm

КОЈ Е АДМИНИСТРАТОР БЕ ???? Question
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 01 Сеп 2008, 1:19 pm

Venco напиша:
КОЈ Е АДМИНИСТРАТОР БЕ ???? Question
Еден од Incredibiles (со црвениот костим) :lol:
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 01 Сеп 2008, 2:16 pm

СтончиС напиша:
Venco напиша:
КОЈ Е АДМИНИСТРАТОР БЕ ???? Question
Еден од Incredibiles (со црвениот костим) :lol:
Плус има и супер моќи affraid ;)

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 01 Сеп 2008, 2:58 pm

Админе, админе, а од кој цртан филм ти е костимот? Question
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 01 Сеп 2008, 3:38 pm

Секогаш ке има прашања на кои треба да се одговори Админот,е тука прашајте го.
ПС.Поради насловот кој е на латиница,мислењата од старата тема се префрлат тука.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 01 Сеп 2008, 3:51 pm

Дали ќе ми се појави слика како потпис? (баш да видам Smile )
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Пон 01 Сеп 2008, 3:52 pm

браво lol!

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 02 Сеп 2008, 1:24 am

Поздрав до администраторот...кој и да е добро нека е....штета што ги исеков ноктите пред некој ден, инаку ќе знаев на кој начин и кон кого да ги употребам...велат: "Ако уште на почетокот не се избориш за подобра позиција, тогаш откажи се и од оваа што моментално ја имаш" :D ....Администратору наш, те сакам исто како порано без оглед на возраста, полот, верата, партиската и политичката припадност и без оглед на брачниот статус....... :D
Вратете се на почетокот Go down
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 02 Сеп 2008, 5:22 am

Билјана напиша:
Админе, админе, а од кој цртан филм ти е костимот? Question
од истиот од кој е и костимот Basketball
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 02 Сеп 2008, 5:24 am

Далила напиша:
Поздрав Smile
Поздрав и на тебе пријателке и добредојде flower
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 02 Сеп 2008, 2:29 pm

како се става слика на местото за потпис Smile
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 02 Сеп 2008, 2:39 pm

Angela напиша:
како се става слика на местото за потпис Smile
Не сум админ ама мислам дека можам да помогнам. На истиот начин како што се поставуваат слики во форумот (со линк меѓу ) се поставува сликата за потпис, во профилот на местото за потпис.
Се надевам дека помогнав.
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   Вто 02 Сеп 2008, 4:05 pm

ама одговор ми дал админов за костимот :pale:
знае некој поточно да ми каже??
И јас не сум почетник у тупење... Evil or Very Mad ......
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Администраторот ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до Администраторот ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 10Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: